Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az hogy a...

Normális dolog az hogy a napjaim nagy részében nem tudom nem feltenni magamnak ugyan azokat a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Frusztráló dolog, de olyan mélyen érzem magam benne és olyan régóta hogy már inkább meghallgatlak titeket.

Évek óta alig telik el úgy nap, hogy ne kérdezném meg magamtól azt, hogy

Ki is vagyok valójában?

Jó ember vagyok?

Saját magamat adom, vagy álcázom magam?

Ki lehet a valódi 'én'?

Csak ennyire vagyok képes, hiába álmodok többről?

Legtöbbször válaszolok magamnak, de kb minden nap máshogy??? Hiába találok magamnak egy megnyugtató, lépjtovább választ, napközben akaratlanul is más képet látok magamról és azon kapom magam hogy egy éppen tetsző 'álcát' veszek föl.


2020. máj. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek hallgasd meg a következő videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=YUb0sC6txdU

https://www.youtube.com/watch?v=tfQx5gmNdDk


Keresed folyamatosan önmagad. Remélem ezzel a két videóval tudtam neked segíteni. :)

2020. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez normális mindenki felteszi ugyanezeket a kérdéseket. egyébként nem biztos hogy álcázod magad mert mindenki máshogy viselkedik naponta. az vagy akinek jól érzed magad.
2020. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, és ez a spiritualitás/lelki élet 0.lépése. Emberek milliói keresik erre a választ már évezredek óta és ebből sarjadt a filozófia is.
2020. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!