Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szerették ennyire Diana...

Bözse22 kérdése:

Miért szerették ennyire Diana hercegnőt?

Figyelt kérdés

Tudom a szabályt, hogy halottról jót vagy semmit, de én nem tudom felfogni, hogy mit szerettek benne annyire.


Szépnek nem volt olyan szép (habár ez szubiektív), okosnak se mondható, mivel az éretségikor is KÉTSZER bukott meg minden tantárgyból és a férjét Károlyt is rendesen csalta. Persze Károly sem volt jobb, de legalább neki nem születet mástól gyereke. Mert hogy Harry senkire sem hasonlít, az is tény. Se a bátyára, se vérszerinte szüleire. A kisugárzását szerették annyira vagy mi?


Meg szerintem beteg is volt ez a nő. Nem volt teljesen tiszta, az biztos! Semmit sem tudott rendesen csinálni... Meg is látszott a gyerekein. A Vilmost is a felesége fogta meg és - úgy nézz ki - hogy az élete jó irányba halad. A kisebbiknek meg se jött az esze. Képes volt egy félnégert bevinni a királyi családba, aztán kiverni a cirkuszt.



2020. máj. 30. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te még informálódj egy kicsit hitelesebb helyeken, mert akkora hülyeségeket írsz, hogy minősíteni sem lehet.
2020. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mond meg kérlek, hogy milyen minsőithetetlen dolgokat írok? Éretségikor megbukott, ez tény. Károlyt is megcsalta. Elég sokan mondják, hogy Harry nem Károly gyereke, hanem valami ír lóvászé. Betegnek pedig beteg volt. Ha nem is lelkileg, de testileg igen. Anorexiája volt.
2020. máj. 30. 13:55
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Diana lelkileg nagyon érzékeny volt, Rák jegy szülötte, de nem csak ezért. Aki bekerül a királyi családba, annak minden tekintetben idomulnia kell a hagyományokhoz, ez keveseknek megy, lehetne sorolni, hogy miért. Hiába a pénz és hatalom, ha minden percben megmondják, hogy mit csinálj. Ő ezt nem tudta kezelni, főleg nem 18-20 évesen.

Károlynak mindig is Kamilla volt a gyengéje, csak hát ő férjnél volt. Dianával való házasságkötése után ugyanúgy félrement, ezt nem lehetett egyszerű kezelni Dianának.

Meggyőződésem, hogy a gyerekek Károly és Diana gyermekei, a királyi családban nem szórakoznak a vérvonallal, egyébként Henry tisztára úgy néz ki, mint VIII. Henrik.

Károly és Diana egyszerűen nem voltak egymáshoz valók, a házasságuk javíthatatlan volt. Diana is elkezdte a saját útját járni, ez miért baj? Csak Károlynak lehet?

Azért szeretik, mert a többi családtaggal ellentétben leereszkedett az egyszerű állampolgárokhoz, rengeteget jótékonykodott, nem olyan hideg és elutasító volt, mint a királyi család többi tagja. Persze meg voltak a maga hibái, kereste a boldogságot, mint mindenki és nem tudott beleilleszkedni a nagyon szigorú protokollba.

Meghan sem tud és nem is akar, de neki van más választása. Miért kellene ezért elítélni?


Borzasztó nehéz lehet a nyilvánosság és az ezer éves protokoll elvárásai szerint élni, hiába a pénz és a hatalom, sokan nem vállalnák semennyiért. Mindig mindenki jobban tudja, mit hogyan kellene csinálniuk, állandó kereszttűzben élnek. Persze nem sajnálom őket, mindenük meg van, csak a magánéletük nem.

Mi a gond Dianával? Az alkalmazkodás és a sajtó tönkretette az életét, amit egyébként ő sem tudott jól kezelni. Ahogy 100 emberből 95 nem tudta volna.

2020. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sem szimpatikus az egyénisége. Ahhoz képest sokat sajnáltatta magát, hogy mennyi előnyhöz jutott az életben. Persze, a pénz nem boldogít, de ezt mindig olyan mondja, akinek van. :D
2020. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Na, ha Diana anorexiás volt, akkor én meg elefánt.

Te az a tipus lehetsz, aki ha épp családtagba, kollégába nem tud beleállni, akkor keres valakit a bulvársajtoból és abban vájkál. Na ez az igazi betegség!

Kedves, szerény, szeretetreméltó nő volt. Az a fajta, aki belülről szép. Elegáns és finom modorú. A magánéletéhez meg mi közünk??

2020. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van, ha érettségikor megbukott?
2020. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6.


"Na, ha Diana anorexiás volt, akkor én meg elefánt."


Diananak anorexiája volt, Károly miatt, mivel folyamatosan azt mondta neki, hogy kövér és éheztette magát. Habár, ez még nem utal arra, hogy anorexiás, de elég nagy a valószínűsége.


"Kedves, szerény, szeretetreméltó nő volt. Az a fajta, aki belülről szép. Elegáns és finom modorú."


Persze! Ezt csak a kamerák előtt csinálta. Amint kikerült a királyi családból eléggé megváltozott ez a "kedveségge" és "szerénysége". Váltogatta a pasikat rendesen, egyik jött a másik után, és amikor csak tudott nyilatkozott a királyi családról, hogy hogy tönkretették az életét. Ez csak önsajnáltatás volt! Mindig is csak sajnáltatta magát. Semmi másra nem volt képes. Még azért is sajnálni kellet, hogy a bal kezén kell viselnie a retikült és nem a jobbon, és ez nagyon zavaró volt neki, mert ő bal kezes és a bal kezén kényelmetlen volt...

2020. máj. 30. 18:16
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Az nem anorexia hanem bulémia és egyáltalán nem értek veled egyet kérdező, de nyugodtan pontozz csak le!
2020. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
8-as vagyok *bulimia
2020. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor legyen bulimia. És egyszer sem pontoztalak le. Nem igazán érdekel, hogy ki mennyi százalékot kap az ügyes-bajos mondataira. De csak hogy megnyugodj, zöld pipára értékellek. Felőlem meg ne érts egyett velem. Látszik, hogy sokakat manipulálni lehet ezzel a "szívek hercegnői" gyúnynével... Ezért is olyan Magyarország amilyen. Nagyon könnyen lehet másikat befojásolni...
2020. máj. 30. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!