Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez szinte mindig,hog...

Miért van ez szinte mindig,hogy elítélik a másikat?

Figyelt kérdés
Sokszor láttom például a tini párkapcsolatoknál,hogy leszokják a másikat.Gondolok én:"Én nem szoktam műkörmöt használni meg nem sminkelek.Nem vagyok olyan,mint azok az instakqrvák."Csak szerintem hülyeség öltözködés miatt elítélni a másikat plusz másokat hasonlítgatni magadhoz?

2020. jún. 3. 10:57
 1/2 anonim válasza:

Nem csak szerinted hülyeség és szerintem elég sok mindenkit zavar, de nem fog megváltozni. Szokj hozzá!

Ez olyan, mint egyes helyeken a szubjektív értékelés (ki kinek a kije..) és a rasszokat is erősen elítélik egyes emberek.

Szóval, keress olyan társaságot, ahol nem foglalkoznak a kinézettel, csak a belsőkkel.

UI.: Ja, a szektákat nem ajánlom!

2020. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy ezzel jönnek, de fordítva bezzeg semmi baj nincs az elítéléssel.


Gondoltál már arra, hogy a szüleinek nem telik ilyen sz@rokra, mert minimálbérből élnek (régen ugye nem tudott mindenki továbbtanulni), és a számlák befizetése, a lakáshitel törlesztése, és hogy legyen mit enniük (nem vegán-mindenmentes étrendre gondolok, hanem hogy hónap végén se éhezzenek és amennyire lehet, mindent tartalmazzon az étrendje, amire szükség van), fontosabb a külsőségeknél? Vagy inkább b@sszák ki őket az utcára a felhalmozódott adósságok miatt?

Velünk majdnem ez történt annak idején! És tudod, mit kaptam 15 évesen az osztálytársaimtól? Hogy biztos alkoholisták a szüleim, és azért nem adok magamra! És még kaptam ezen kívül is "emlékezetes" mondatokat.

Nem volt egyetlen barátom sem, szociális készségem ezért kb. nulla.

Az, hogy ilyeneket írnak, simán lehet frusztráció is, és ez jogos, mert nem hiszem, hogy bárki is meg tudná választani, hogy milyen körülmények között nő fel.

2020. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!