Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők ti szerettek Nők lenni a...

Nők ti szerettek Nők lenni a világban vagy felháborít, hogy egyáltalan Férfira és Nőre osztjuk még az embereket?

Figyelt kérdés

Szerettek noiesen elni vagy inkabb vallaljatok az en is tudok.olyan lenni mint egy ferfi nem kell engem besorolni. Hisz ma nagyon eroltetik a nemek osszemosodasat bizonyos szervezetek. Pl: South Park PC igazgató! Engem idegesit a csavo tulzott PC viselkedese.

Amikor megszulettek a pc babak es a doki mondta hany fiu es hany lany. PC igazgato egybol ravagta, hogy korai meg eldonteni a nemuket. Ez hulye?


2020. jún. 3. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretek nő lenni, nem zavar a világ. Fiútestvéreim vannak, apámmal is jóban vagyok, sokat vagyok pasik között, sokakkal nagyon hasonlítunk természetre, sokkal jobban, mint egy csomó nővel. A személyiség számít. De én egy nőies nő vagyok, nem lennék férfi. A hülyeségek meg nem érdekelnek.
2020. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem szeretek nő lenni. Félreértés ne essék, semmi bajom a nemi szervemmel. Csak azzal van bajom, hogy mások akarják eldönteni helyettem, hogyan kellene élnem, és hogyan kellene kinéznem. Hogy márpedig szülnöm kellene hármat, és azután is kötelességem úgy kinézni, mint Schobertnénak. Hát a ló szt a seggébe mindenkinek. :D
2020. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Jó hogy társadalmilag is külön van szedve a két nem, nem csak biologiailag. Bizonyos szintig! Tehát nem, nem tudok es nem is akarok nehéz dolgokat cipelni, vagy épp fát vágni és ehez hasonló dolgok. De! Ne legyen mar megszabva, hogy egy nő nem beszélhet csúnyán, mert az nem nőies a férfiak számára. Hát ku.vara lexarom. :D Komolyan valaki emiatt nézi le a nőket, mert fúj ez ugy beszel mint egy férfi. Attól mert felveszek egy szoknyát még nem kell racsapni a fenekemre a nyílt utcán és ne is futtyogjon utánam senki. Na ez az undoritó, nem a csúnya beszed. Vagy hogy vezető pozíciókra szívesebben vesznek fel egy férfit mint egy nőt. Miért is? Na ezek az érdekes kérdések.
2020. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szeretek nő lenni, szeretem ha egy férfi az férfi. Szerintem két nem létezik, és még így sem érzem magam homofóbnak. Jöhetnek a piros kezek :D
2020. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem idegesítenek a túl polkorrekt dolgok, idegesít, hogy manapság már a legkisebb szaron is megsértődhet valaki és őt kell pátyolgatni, idegesít, hogy egyre gyengébbek és túlérzékenyebbek az emberek és azt sulykolják beléjük, hogy rendben van egy ilyen kis életképtelen mimózának lenni, idegesítenek a megrögzött nemi szerepek és az azzal kapcsolatos elvárások is.
2020. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Ja és idegesítenek azok, akik a férfit és a nőt nagybetűvel írják, mert azt hiszi, ez valami érdem :D
2020. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is lassan átesik- főleg az amerikai társadalom- a ló túloldalára. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenkinek meg kell felelnie a hagyományos sztereotípiáknak csak hogy nem kell minden kósza érzésből és érzetből új gendert gyártani.


Pl én sem teljesen vagyok "hagyományos" nagybetűs nő: meg tudok szerelni egy Volkswagen T1-t ha kell, a hűtőszekrénnyel, villamoshálózattal stbvel egyetemben, sok éve krawmagázom, nem vagyok sem romantikus sem sírós típus

De ettől még 100%-ban nőnek érzem magam és sok dologban megfelelek a hagyományos sztereotípiáknak is. A legtöbb nő szerinrmtem így van ezekkel.

Lassan ott tartunk, hogy az a kislány aki szeret hagyományosan fiúknak tulajdonított játékokkal játszani az transznemű.

Szerintem meg kéne találni az egészséges egyensúlyt a világban ami még nem maradi/túlzottan konzervatív de nem is szélsőségesen liberális

2020. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis le fogtok pontozni, de úgy érzem, hogy erre a kérdésre nincs rossz válasz, mert véleményekre kérdez. Személy szerint ahogy telik az idő, egyre kevésbé "szeretek" nő lenni. Persze, idegesítenek a sztereotípiák is, de engem főleg a biológiai része bosszant. Nagyon fiatal korom óta nem akarok gyereket, és utálom, hogy a testem nagy része gyereknemzésre lett "kitalálva". Hülyén hangozhat, de így érzek, és szerintem nagyon unfair, gyakran kívánom, hogy bárcsak férfinek születtem volna. Egyáltalán nem viselkedek, öltözködök nőiesen. És nagyon sokakat meglep, de hetero vagyok.
2020. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar ez a felosztás. És az sem, hogy nő vagyok. De szerintem férfiként is boldogulnék és kihoznám annak is az előnyeit.


Csak az zavar, hogy a nőt gyakran a fiatalságában/szépségében mérik. Ez magábanfoglalja, hogy bizonyos értelemben az összes munkám teljesen fölösleges. Dehát majd meglátjuk, milyen lesz az élet, ha nem leszek huszonéves. Lehet, hogy csak most félek tőle.

2020. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretek nő lenni, nekem nem tetszik, hogy ennyire erőszakosan akarják ma összemosni a két nemet. Egyenjogúak legyünk, ne ugyanolyanok.
2020. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!