Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női újságokról szeretnék...

Női újságokról szeretnék érdeklődni aki ebben jártas válaszolna?

Figyelt kérdés
28éves vagyok és a blikk nők heti magazint szeretem olvasni már 5-6éve és a mostani párom azt mondta rá, hogy öreges mert az én korosztályom a glamourt és a cosmopolitant szeretik olvasni és ez annyira ciki hogy én meg ilyet olvasok. Tényleg így van? A női újságok tényleg korhoz van kötve, vagy ilyesmi?

#nők,emberek, kapcsolatok, vélemények, újságok
2020. jún. 4. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Tekintve hogy manapság már nem nagyon olvas senki magazinokat a cosmo és a glamour is öregesnek számít.

De kit érdekel? Olvass azt, amit akarsz, ha más cikinek tartja az ő bajuk. Ne hagyj ott valamit, amit szeretsz csak mert más azt mondja.

2020. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
a Glamour+Cosmo garantált agyhalálhoz vezet, ha sokáig olvasod.. :-D
2020. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Marie Claire, Elle az, amiben van értelmes cikk. A Glamour meg a Comso olyan, amin csak nevetni lehet.


A Blikk Nők meg... azzal ablakot pucolnék, ha adnék rá pénzt.

2020. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Én 25 évesen ezeket olvasom a facebookon

Bien

Nlc

Joy

Femina

Cosmo

She

Woman

Elle

Éva magazin

Cafeblog

2020. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mamám olvas blikk nőket 76 évesen
2020. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én egyedül a Képmást szoktam olvasni huszonéves nő létemre :D Öreges vagy sem, hidegrázást kapok a tipikus női lapoktól.
2020. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Én évente kb. 1 Glamourt vagy Joyt vagy ilyet veszek, de mindig megbánom :D
2020. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

40 vagyok, a Blikk nők meg nekem is ciki 😄

Anyukám olvassa.

2020. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg a párodnak, hogy mindenki azt olvas, amit akar. Ne húzzon már le azért, mert nem tetszik neki az újságod. Ha most az elején ilyen apróság miatt azt mondja rád, hogy ciki vagy, akkor mi lesz később? Ciki lesz az öltözködésed, az alakod, a frizurád, a munkád, stb.

Szerintem ronda dolog lehúzni valakinek a kedvenc dolgait. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit szeretsz.


26/L

2020. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Én egy primitív vagyok. Cosmo Joy stb... A buszon nem csak ülök és lesek ki a fejemből addig is lapozgatok valamit.
2020. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!