Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányoknak komolyan létfelt...

A cigányoknak komolyan létfeltétel, hogy bömbölő cigányzene mellett menjenek boltba?

Figyelt kérdés

Mai nap is láttam egy nőt, emg (gondolom) a lányát. háát olyan ocsmányok voltak, mintha csak egy mémből kerültek volna ki. 5 mérettel kisebb ruha mindkettőn, kövérek mint az állat, a nőn filccel meghúzott szemöldök és 2 centi smink. plusz csillámpor. Jaaa és hát amiről a kérdés is szól: bömböl a lopott jbl-en a szar cigányzene.


Komoly? Nem bírnak nélküle meglenni? 15-en várakoztunk a bolt előtt, emrt csak 2-en lehetnek bent, és körülnézve láttam, hogy MINDENKI őket bámulta. 14 ből 10-en olyan tekintetel, hogy fhűűű baz+ ezek meg honnan szabadultak?


2020. jún. 4. 19:34
1 2 3 4
 1/32 qkker1 ***** válasza:
84%

Ilyen a "kultúrájuk", nem tudsz velük mit kezdeni!

Beszólsz, jobb esetben te vagy a "rásszistá madzsar", rosszabb esetben megjelenik még 10-20 hasonló lény, és elvernek/megkéselnek.

2020. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Meg amikor 14 éves kislányok prostinak öltözve eljátsszák a dívát 😆

Persze van egy normális réteg is, de a fent említett lényeket mindig kimosolygom.

2020. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Rajolni kell a rokonok előtt. Egyedül tök máshogy viselkednek.
2020. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
És 10-ből egynek nem volt annyi esze, hogy szóljon, vegye már halkabbra azt a szart? Akkor meg is érdemlitek.
2020. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Undorítóak
2020. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
Nagyszerű, kipanaszkodtad magad ITT, ahelyett hogy OTT szóltál volna. Lehet lapozni. De a lényeg: láttál két, szerinted cigányt, és ez elég az általánosításhoz? Ehhez kb. annyi ész kell, mint kijelenti hogy a szőke nők ostobák, a táncos férfiak melegek, a németek nácik...
2020. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

6


Te még életedben nem láttál cigányt, ugye?

2020. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
És a 15 emberből senkinek nem volt jobb dolga, mint megbámulni őket? Egyébként pontosan ezért csinálják, hogy felhívják magukra a birkák figyelmét és idegesítsék őket. :D
2020. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
37%

"Te még életedben nem láttál cigányt, ugye?"

9 évig laktam a Nagy fuvaros utcában, és 18 évig voltam rendőr Budapesten. Tényleg, én még nem láttam cigányt.

2020. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

9


Akkor miért játszod a hülyét? Ja hogy rendőr voltál? Akkor nem játszod. :)

2020. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!