Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem lett nagyon...

Bözse22 kérdése:

Csak szerintem lett nagyon beképzelt Avramlatosca?

Figyelt kérdés

Eddig is az volt, de akkor még olyan viccesen és jópofán adta elő, most viszont mióta gyereket vár/megszülte a gyerekét, nagyon rondán kezdett el viselkedni. Csúnyán beszél, és az aki nem ért vele egyett azt ilyen-olyan szavakkal sértegeti (pont tegnap volt rá egy eset, láttam az Instagramon). Meg így, tulajdonképpen mire annyire büszke ez a nő? Mit tud felmutatni az óriási mellén és az egész jó humorán kívül?

Meg engem egy dolog még nagyon felidegesített (már nem tudom, melyik videójában), ahol azt mondta, hogy a depressziós emberek, hagyják abba az önsajnáltatást (most nem azokra a 14 éves lányokra gondolok), de errefel egy hónap múlva egy síros indexképes videót osztot meg. Ez mi, ha nem önsajnáltatás?

Elég sok idejig néztem, leginkább a tartalmakért amiket feltöltött, nem a személyisége miatt, mert láttam, hogy a 6kg smink és márkás ruhák vannak az agya helyén, de most már látom hogy nála valami nagyon nincs rendben agyilag.



2020. jún. 6. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Az Instagram hiressegek masik univerzumban elnek, ne foglalkozz vele
2020. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem... Ő elsősorban nem Instgram híresség. Leginkább Youtubera rak ki videókat.
2020. jún. 6. 09:20
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Eleinte nekem is szimpatikusabb volt, de mostmar nagyon nem az nekem sem. Tullott a celon kisse amikor lazanak akarta beallitani magat.
2020. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 qkker1 ***** válasza:
11%
Az ki a tököm, valami insta, dzsatube, titok vagy milyen cölöp?
2020. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok rosszindulatú lenne, de ha azt sem tudod, hogy ki, akkor miért írsz? Sosem értettem ezeket a válaszolokat...
2020. jún. 6. 10:00
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Legyen, én támogatom.
2020. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

El nem tudom képzelni, miket művelhetsz az iskolában, ha unalmadban járvány idején youtuber lányokat piszkálsz.

Komolyan, neked mi bajod van magaddal? Azzal, hogy szépen megfogalmazva lehordasz másokat, te sem válsz különbbé. Csúnya vagy vagy mi bajod van neked, amiért jó érzés másokat piszkálni?

Motivációs és relax videókat javaslok inkább, azzal többet érsz. Semmivel sem vagy több, mint azok, akiket bántasz.

2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

%7


"El nem tudom képzelni, miket művelhetsz az iskolában, ha unalmadban járvány idején youtuber lányokat piszkálsz."


Én nem piszkáltam őt. Egy kommentet nem írtam neki, csak ide írtam ki EGY kérdést róla. És mivel többes számban beszélsz, akkor mond meg nekem kérlek, hogy kire gondolsz még? Én általában is, inkább angol videósokat követek, mert ott jobb a színvonal és még három magyar FÉRFI videóst. Avram volt az egyetlen nő köztük. Két kérdést írtam ki eddig, az egyik a macskámmal volt kapcsolatos, a másik pedig egy olyan volt, hogy hol lehet jó minőségű rajzeszközöket venni.


"szépen megfogalmazva lehordasz másokat, te sem válsz különbbé. Csúnya vagy vagy mi bajod van neked"


szóval, az számodra lehordás, ha valakiről elmondom az igazat, mert szívem, ez a valóság. Ő sem beszél szebben azzal, aki nem lesz az ő talpnyalója. (vagy valakikről, akik még most sem tudom kik). Nekem semmi bajom a testemmel. Normális testsúlyú vagyok és nem is a legrondább. Szóval erről ennyit.

2020. jún. 6. 15:01
 9/15 A kérdező kommentje:

Ui: nem vagyok iskolás.


25/L

2020. jún. 6. 15:02
 10/15 anonim ***** válasza:
2020. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!