Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi arról a véleményetek, hogy...

Mi arról a véleményetek, hogy kollégámmal megyünk a folyóson, megjön a titkárnő, erre kollégám hangosan közli: - Na, megjött a liba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Jó" lehet a hangulat a munkahelyeden :S
2020. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy bunkó a kollégád
2020. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Azt hogy a kollégád vagy szexista vagy csak simán bunkó vagy a titkárnő tényleg egy liba.
2020. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a kollégád biztos már nagyon szeretne libát tömni, csak az nem hagyja magát.
2020. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak neked mondaná, csendben, akkor ez az ő véleménye, de hangosan mondani, hogy az érintett is hallja - neveletlenség.
2020. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ... ha nő a kollégád , akkor vetélytársat lát benne. Ha férfi, akkor meg játsza az agyát vagy nő biztos visszautasította:D
2020. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, hogy a folyosón csak egyetlen nő volt: a titkárnő.

Különben Kérdező alighanem a kolléganőjével ment volna és nem a kollégájával (habár ez a magyar nyelv...).

2020. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki szereti a feszkót fenntartani.
2020. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudni,miért van a "libázás"

Férfi vagyok,de dolgoztam olyan titkárnővel,akit magamban már többször felpofoztam,és nem azért,mert nem tudtam megdugni,nem is akartam.Agresszív,lekezelő volt,és időnként az "éles eszét" is megcsillogtatta.Nem egy ember küldte el hangosan melegebb éghajlatra.

Mindenesetre durva a sztori,amit írsz.

2020. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!