Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmondom egy lánynak, hogy...

Ha elmondom egy lánynak, hogy biszexuális vagyok, miért az az első kérdés, hogy bejön-e nekem ő?17l

Figyelt kérdés

Igazából csak mostanában kezdtem el felvállalni, viszont a gimiben, és ezzel párhuzamosan a koliban is, a közelebbi környezetemnek hamarabb feltűnt. Igazából mostanában jutottam el arra a pontra, hogy ha valaki rákérdez (és az illető amúgy nem gyerekkori ismerős, akivel egy helyen lakok) akkor már nem tagadom le.


És ilyenkor ha pont lánynak mondtam el, akkor jön a kérdés, hogy most akkor nekem bejön-e ő. Én meg mondom nem, erre kicsit megsértődik az adott csaj (semmi komoly, nem változik semmi tőle). Csak nem értem egyrészt miért olyan meglepő, hogy nem jön be az összes lány, másrészt nem értem miért "kiakasztó", hogy nem jön be, amikor az illető, aki ezt kérdezi egyébként hetero és barátja van. A másik kedvencem, amikor még nem vállaltam fel a dolgot, csak nagyon sejtették páran, a volt szobatársam azt hitte, hogy nézem őt öltözés közben, pedig full nem abba az irányba néztem. Aztán úgy volt egy pár perc beszélgetés, hogy most akkor nekem tetszik-e ő, vagy most mi van... Komolyan nem értem, miért az az első reakció, hogy nekem tetszik-e az illető, akinek elmondtam, és ha nem miért nem...xD

Vannak fiúbarátaim is és nekik pl eszükbe nem jut megkérdezni ugyan ezt. Pedig egyébként néhányan nem tudják ezt a dolgot rólam, szóval ha heteroszexuálisnak hisz valamelyik ott még kézenfekvőbb lenne a kérdés, legalábbis az előbbi logikával. És igazából hiába magyarázom néhány lány ismerősnek, hogy ugyan úgy ahogy nekik nem jön be minden srác, nekem sem jön be minden lány. De nem, az más. Jó, mondjuk van egy kínos beszélgetés, aztán minden megy tovább, nem ezen múlik a barátság, max néhány beszélgetésnél a "mi van a fiúkkal" kérdésnél nálam szóba jön, hogy "mi van a lányokkal" de szerintem koliszobába, ahol jóba vagyok a szobatársakkal, közelebbi baráti társaságommal teljesen normális az ilyen téma. Csak azt a reakciót nem értem, ami akkor van, amikor először elmondom. Mármint van egy srác, aki nagyon közeli barátom, és ő is biszexuális (talán nyíltabban mint én), de ő az elmondása alapján nem kapja meg ezeket a kérdéseket a vele azonosnemű barátaitól és szobatársaitól. Bár lehet az azért van, mert ő nem szingli velem ellentétben... Vagy nem tudom:D

Na mindegy...


A lényeg az, hogy ha elmondom valaki lánynak, hogy a lányokat is szeretem, akkor miért az az első kérdés, hogy ő bejön-e nekem? Illetve miért "zavarja" őket, ha nemet mondok?



2020. jún. 9. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a természetes kíváncsiság, hogy a saját neme hogyan látja őt. Aztán lehet nem vallja be, de ő is vágyna egy bi kalandra-kapcsolatra.
2020. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy azért kérdeznék, mert hátha tetszik neked.


Sokkal inkább az alapvető hiúság, szimplán kíváncsi hogy mennyire néz ki jól, mennyire "kívánatos" másoknak.


Egy lánnyal nyugisabb, kényelmesebb ezt megbeszélni, mint egy fiúval. (mármint az nagyobb eséllyel lenne kényelmetlen az egyik vagy mindkét fél számára, vagy a srác félreértené, közeledésnek venné a sima érdeklődést, érted)

2020. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, végülis ez érthető valamilyen szinten😅 a fiú barátomat csak azért említem, mert őt nem kérdezgetik ilyen téren a fiúk 😅 engem meg így lányként mindig megkérdez valamelyik lány, ha ez éppen akkor jön szóba először 😅
2020. jún. 9. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig két barátnőm vallotta be, hogy vonzódik a saját neméhez (is). Én ilyenkor igazából rettegek, hogy ne én tetszek neki, mert nem tudnám viszonozni az érzéseit, és félnék hogy ez a barátság rovására menne.
2020. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan elfogadják a másságot én is de az emberi kíváncsiság felülkerekedik legtöbb emberben talán ezért van. Én dolgoztam 1 transzvesztitával és nekem is az volt az első kérdésem hány cm a farka. Pedig már unokáim vannak.
2020. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!