Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a magyar politikusok...

Mi lenne a magyar politikusok MBTI szemelyisegtipusa?

Figyelt kérdés
Orbant peldaul en ENTJ-nek tippelem.
2020. jún. 10. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem FÉREG tipusúak.
2020. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Hagyjátok már ezt a szart abba
2020. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Orbánra én már egyszer rákérdeztem, ott volt olyan, aki a testbeszéde miatt határozottan ENTJ-nek állította be. Én ESTJ-nek gondolom őt, nem tudnám jól elmondani, hogy miért. (Nehéz a politikusokat megítélni, mert a tesztbeszédük, a mondanivalójuk, a teljes stílusok lehet tanult és kialakított szerintem.)

A többi politikust nem ismerem annyira (oké, Orbánt sem), szóval nem tudok tippelgetni.

2020. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Orbán ENTJ

Talán Szijartó ESTJ es a DKs Molnár Csaba

Varga Mihály INTJ

Gyurcsány ENTP

Cseh Katalin INTJ

Puzsér ENFJ

Vona Gábor es Shiffer András INTJ.

Lendvai Ildikó ESTP.


A többin nem gondolkodtam meg.

2020. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orbán szerintem ESTJ
2021. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orbán nem Si attol hogy konzervativ oldalhoz tartozik. Sok Si használot ismerek aki nem konzeevativ. Ez nem ilyen egyszerü.


Orbánnak jó az intuiciója. Nagyon érti a magyar nép lelket, jol számitja ki, mi az a pont ameddig elmehet de nem léphet át politikailag.

Elég jol ki tudja számolni várható esemenyeket, reakciokat es elönyére tudja forditani. ESTJre ezek nem annyira jellemzőek. Testbeszede is inkabb ENTJ.

2021. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!