Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fog az agyam délelőtt?

Miért nem fog az agyam délelőtt?

Figyelt kérdés
Mindig úgy kelek fel, hogy most aztán egész nap tanulni fogok, aztán reggel kinyitom a könyvet és csak bámulok bele, semmi nem ragad meg. A nap első felében agyilag használhatatlan vagyok. Késő délután és este tudok csak igazán koncentrálni, de miért lehet ez? Eleget alszom, sok vizet iszom, kávét ritkán és keveset, káros szenvedélyeim nincsenek. Tanuláshoz étcsokit és szőlőcukrot eszem, teát iszom.

2020. jún. 11. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek is, nem vagyunk egyformák. Minek erőlteted a délelőtti tanulást, ha már tudod, hogy délután és este jobban megy? Nem értelek.
2020. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert sok az anyag és ha minden nap csak a napnak a második felében tanulok, az olyan, mintha feleannyi időm lenne felkeszülni.
2020. jún. 11. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, este 9-10-11 körül kipattannak a szemeim, éles az agyam, igazán energikus és tevékeny vagyok. Mindig ilyen voltam, rég nem küzdök ellene, kihasználom inkább ha már tudok róla. Ez nem függ semmitől, munka, kávé, alvás, hiába próbáltam pl este 9kor elaludni, 7-8kor kelni, ugyanaz volt, de ha keveset alszom akkor is estére éledek fel. Egyszerűen ilyen típus vagyok, sokan vannak így ezzel :)
2020. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!