Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Csernus Imre...

Szerintetek Csernus Imre hogyan lépett túl azon, hogy nem egy kimondottan szépség?

Figyelt kérdés
Gondolom, van elég intelligenciája ahhoz, hogy tisztában van önmagával. Mégis azt kell mondjam, látszólag ez egyáltalán nem húzta vissza az életét. Sikeres pszichiáter doktor lett belőle, nemrég belekezdett éttermi vállalkozásába, szép birtoka van vidéken, megjelenik tévében is, előadásokat tart/tartott, stb. Szemben itt vagyok én, aki sok hasonlóságot mutat kinézetileg vele, viszont engem ez baromira visszahúz az élet sok területén, visszahúzódóvá tett. Én nem tudok túl lendülni a kinézetemen, még úgy sem, hogy valami azért jobban néz ki rajtam szerintem, mint rajta. Le kellene pottyantani mások véleményét? Ez lenne a titok? De ettől nem biztos, hogy sikeres lesz az ember, viszont válhat belőle jó nagy tuskó. Mi a "titok"?

2020. jún. 12. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A pénz megszépíti a férfit, ezt mindeki tudja, aki tisztában van a pszichológia alapjaival.
2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, talán nem is kellett túl lendülnie rajta, hiszen eleve nem zavarta.
2020. jún. 12. 21:26
 3/15 Metionin ***** válasza:
51%
Egyrészt mert férfi és egy férfinak sokkal csúnyábbnak kell lennie ahhoz, hogy csúnyának tartsák, mintha egy nőről lenne szó. Másrészt bizonyára ő egy alapból magabiztos személyiség, ha egyszer pszichiáter doktor akkor sikerei voltak a tanulmányaiban és a munkájában is, így ezek simán elfeledtethetik vele azt hogy nem egy Adonisz. És igen, ha beveszed a leszarom tablettát, máris jobb lesz.
2020. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Csernus egy időben saját bevallása szerint is heroinista volt, pont nőügyek miatt.


Az meg, hogy a tanulmányok meg a munka mit feledtet el. Megsúgom semmit. Én háziorvos vagyok, kifejezetten jó voltam egyetemen, a szakvizsgámat is kiváló eredménnyel teljesítettem. Semmit nem ér.

2020. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
100%
#4. szerintem ez személyfüggő, nekem anno sokat segítettek ezek a sikerek amikor a külsőm miatt bántottak.
2020. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, de attól, hogy sikeres vagy, még nem leszel kevésbé magányos, arról nem is beszélve, hogy mennyire siker, ma Magyarországon orvosnak lenni, kb. semennyire, egy extrémen alulfizetett lenézett, lesajnált szakma, Csernus is csak a celebsége miatt sikeres, jól kitalálta magát.
2020. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy manipulatív kérdés.

Egyrészt benne van a válasz,másfelől tudod hogy van ami jobban néz ki rajtad, tehát kamuzol.

2020. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy alulfizetett, de sztem nem lesajnált szakma.


A sikertől önmagában valóban nem lesz az ember kevésbé magányos, de önbizalmat ad, amitől megváltozik az ember kisugárzása és könnyebben fog nyitni, ismerkedni. Sok csúnya ember van, aki képes elfogadni önmagát.

2020. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem zavarta ez a dolog őt.
2020. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, vagy sem, (f-)elismeritek ezt, vagy sem, a világot a nők elismerése utáni vágy hajtja előre. Ha Horváth Karcsika jőképűbb fiúcska lett volna, a magyar könnyűzene ma szegényebb lenne egy Charlival.Ha a kis Arnold Schwarzenegger jőképűbb fiúcska lett volna, a világ ma szegényebb lenne egy Schwarcival. Mert a szép, jóképű embereknek nem kell kitűnni mindenáron, ha nőt akarnak. Így van ez Csseeussal is. Én a magam részéről rühellem, és messze nem ismerem el a szakmai tudását, de ez ne érdekeljen senkit. A ényeg, hogy ő ezen a téren küzdötte el magát.
2020. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!