Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak velem...

Miért foglalkoznak velem jobban a nők egy facebook csoportban mióta egy jóképű pasi képét tettem ki?

Figyelt kérdés

Régóta tag vagyok egy csoportban, szoktam kérdéseket feltenni. Amíg nem volt képem, 0 válasz jött. Amikor volt saját képem, 1-2 lekicsinylő, pl olvass vissza, ezt már 100x elmondtuk, tanulj meg olvasni. Aztán kitettem képnek egy modell férfi arcát. Ugyanazt a kérdésemet copy-paste betettem pár hete és már 80 válaszom van, abból 78 nő! Nem győznek segíteni nekem, kapom a privát üzeneteket is.

Ennyire számít hogy néz ki valaki manapság, hogy egyszerű válasz esetében is ez szempont? Én soha nem néztem milyen csinos az akinek segítek. Nem csapom rá az ajtót egy kevésbé dekoratív nőre sem. A vicces a dologban, hogy akik válaszolnak nekem, azok pont a 25-40 éves “már megkomolyodtam, lelki szempontjaim vannak” nők, akik váltig állítják hogy nekik csak belső számít és hogy udvarias legyen a férfi.


2020. jún. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Aki rád írt, annak csak a külső számít és az az illető annyit is ér. Ez ilyen egyszerű.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Pont ugyan azért amiért ha jó nő vagy kedvesebbek a férfiak.

Kan vagy kancagörcse van mindegyiknek.

2020. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Fogyasztói társadalom.
2020. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

"Ennyire számít hogy néz ki valaki manapság"


Mindig számított minden szempontból. Jó reggelt.

2020. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

"A vicces a dologban, hogy akik válaszolnak nekem, azok pont a 25-40 éves “már megkomolyodtam, lelki szempontjaim vannak” nők, akik váltig állítják hogy nekik csak belső számít és hogy udvarias legyen a férfi."


Soha ne azt nézd,hogy mit mond egy nő,hanem,hogy miként viselkedik.Nincs kivétel,akárhány éves is.

2020. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!