Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális , hogy 27...

Mennyire normális , hogy 27 éves koromban mindenről az ellenkezőjét gondolom mint eddig ?

Figyelt kérdés
Brutális mennyit változtam az elmúlt fél évben . Gyakorlatilag most érzem , hogy teljesen felnőttem . És totál az ellenkezőjét gondolom mindennek. Ez mennyire normális , hogy valakinek ilyen gyorsan megy végbe ez a folyamat ? Azt gondoltam , hogy ez fokozatos lesz és mégis hirtelen történt meg és így érzem “sokkolta” ez a személyiségem .

2020. jún. 17. 03:38
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Az a normális, ha az ember folyamatosan változik, nyitott más dolgokra és formálja a véleményét, személyiségét.

Nagyon gáz, ha valaki 40 évesen is úgy gondolkozik, mint 20 évesen. Ez számomra azt jelenti, hogy 20 év alatt nem tanult semmit és nem is akar.

2020. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit gyorsnak tűnik, de ha voltak jelentős változások az életedben, amik ezekre a változásokra sarkalltak, akkor szerintem rendben van.

Nekem is hirtelen kattantak át dolgok. Igaz nem egyszerre, egy időben. De pl. nagyobb horderejű dolgokról szinte pillanatok alatt változott a véleményem.

2020. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez gyors változás általában fokozatosan történik. Volt valami jelentős változás az életedben pl. csalódás, fájdalom, kiábrándultság stb.
2020. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!