Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A terhes nők miért mutogatják...

A terhes nők miért mutogatják mindennap a terhességüket ilyen erőszakosan?

Figyelt kérdés

Csak nekem idegesítő amikor egy kismama bejelenti hogy terhes egy posztban vagy egy képpel, mindenki megtudja gratulál tök jó, de utána is mindennap posztolja a terhességét?

Mindennap fotózgatják magukat, vagy a hasukat mindennapra jut valami ami a terhességről szól csak szerintem idegesítő ez?

Miért olyan nagy dolog ha valaki terhes miért viselkednek így? A világ legtermészetesebb dolga mégis ezzel próbálnak úgymond “ felvágni vagy figyelembe kerülni. “

Én elhiszem hogy ilyenkor boldog egy kismama de szerintem ez már nem arról szól hanem figyelem felkeltésről és ez az ami idegesítő. Csomó sztár is pénzt csinál a terhességéről másról nem szól a YouTube oldaluk 9 hónapja csak arról hogy terhesek.


2020. jún. 17. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen terhesség nélkül is ilyen
2020. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom én teljesen úgy vettem észre hogy a terhesség bejelentése óta ilyenek csak sokan mintha végre lenne valami amit mutogathatnak.. pedig ez nem erről kéne szóljon.
2020. jún. 17. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhes nők értelmesebb fele, akik többől is állnak, mint egy megtermékenyíthető nő, nem csinálják ezt. Akik pedig igen, azok csak ennyit tudnak nyújtani és örülnek, hogy végre elértek valamit.
2020. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom én is. Már nem győzöm hogy elrejteni az ismerősem posztjait hogy ne ezt jelenjen meg nekem mindennap hogy most milyen pózban fogdosása a hasát..
2020. jún. 17. 22:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

En ilyenekrol leiratkozom, es nem latom tobbe a hirfolyamban.


Amugy meg unatkoznak.

2020. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Családbarát kormány mögött mit várunk? Ez van most kiadva népünknek feladatként.
2020. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is terhes vagyok, már lassan szülök. Egyáltalán nem rakosgatok ki képeket, talán 1 kép van amin direkt látszik a pocakom, plusz 3-4 barátokkal, párommal... Amit ugye nem a terhesség miatt raktam ki. Van kb 15 kismama ismerősöm, egyetlen egy van, aki kb 1,5 hetente tesz ki valami terhességgel kapcsolatost, a többiek nagyon ritkán vagy sosem.

Én inkább azt veszem észre, hogy inkább vissza vonulnak ezektől a posztolásoktól a kismamák. Egyébként valaki a napi kajáit teszi ki, vagy a kiskutyáját, vagy a kocsiját, rengetegen a mellüket meg napi 2-3 szelfit ... Na ilyen ismerőseim többen vannak. De nem zavar... 😁 Tilsd ha zavarnak amúgy.

2020. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajna közeli ismerősöknek van szó úgyhogy marad a rejtegetes. Sajnos ez az ő saját önértékelési problémájuk de kívülállóként nagyon idegesito tud lenni. Van olyan ismerősöm aki tok diszkréten posztolta és olyan öröm volt mindig nézni ha posztolt valamit és a gyerek születése után is így maradt ez a normális. Előre felek ha megszulnek mindennap lesz valami arról a szegény gyerekről azt is tudni fogom majd hogy szuszog az a kisbaba...
2020. jún. 17. 23:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen igazad van, nem teljesen normális. Nekem pár olyan ismerősök van aki napi szinten teszi fel a szelfiket 3at is akár, agyon retusálva, minden nap új profilkép. Örülök én ha látom őket, de nem napi többször. 😁 Már zavaró, biztos náluk is valami önértékelési probléma van.

De azt be tudod amúgy állítani hogy ne lásd a bejegyzéseit. :)

2020. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igényt beállítottam mindenhol 😹
2020. jún. 17. 23:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!