Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az az embereknek, ha...

Miért jó az az embereknek, ha sértegethetnek hírességeket? Ha ennyire utálják őket, akkor miért foglalkoznak velük ennyit?

Figyelt kérdés

Sok sztárt és celebet bántanak különféle közösségi oldalon. Vannak olyanok, akik csak azért regisztrálnak, hogy sértegethessenek másokat. Miért jó ez? Ha ennyire utálják őket, akkor miért foglalkoznak velük ennyit? Miért jó egyes embereknek, hogy mások lelki világába belegázolnak?

Én értem, híresek, bírniuk kell a kritikát, de az nem kritika, hogy azt írják, de egy kövér disznó vagy. Ez nem kritika, ez kritizálás. Miért jó ez?



2020. jún. 18. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
A hírességeknek ez nem fáj, lepattog róluk. Neked miért fáj?
2020. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Miért jó az az embereknek, hogy olyan kérdéseket tesznek fel gyakorin, ami semmilyen hatással nincs a kérdező életére és melyekből nem következik semmi?


Amúgy szelektálni kellene azon helyeket, amit online berkekben látogatsz. Nekem a Face-emen az van kiírva, hogy inaktív profil - kizárólag üzenetváltásra használom, ott kapok melókat, stb. Insta, meg nem tudom mik vannak még, egyik sincs. Eleve eszembe sem jutna celebekről (neves senkikről) véleményeket elkezdeni olvasgatni, mert akkor inkább kiverem a farkam. Lehet gyerekesebb, de hogy több örömöt okoz, az is biztos.

2020. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A figyelem.
2020. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg másokkal foglalkoznak, addig sem kell törődniük a maguk tyúxaros, unalmas, céltalan életével.
2020. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek nem csak a hírességeket fikázzák azok azt lesik ki mit csinál mibe lehet belekötni. Addig se a maguk dolgával foglalkoznak. Hiába lenne mivel törődniük de könnyebb a lelküknek ha azt bizonygatják, hogy a másik se jobb.
2020. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen emberek rettentő szomorúak. Ahogy az előttem lévő írta, próbálják eltorzítani a képet arról a hírességről, akire a legirigyebbek, hogy a saját kis beteg lelkivilágukat megnyugtassák. Persze egyáltalán nem fogják tudni megnyugtatni, hiszen minél többet nézegetik azt, amire irigykednek, annál mélyebb sebeket ejtenek magukban. Próbálják lehúzni magukhoz az illetőt ahelyett, hogy azon dolgozzanak, hogy ők is feljebb jussanak.
2020. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!