Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Hogyan vigasztalódtok,...

Lányok! Hogyan vigasztalódtok, ha hiúságotok kap egy pofont?

Figyelt kérdés
Mindig kerültem az ilyen szépségalapon zajló "megmérettetést" de a közel múltban akaratlanul is belesodródtam egybe. Ki lett mondva konkrétan, hogy csúnya vagyok. Ezt a dolgot azóta is forgatom magamban, ide oda de kiváncsi lennék arra, hogy hogyan kezelik, ha valamilyen módon hasonló helyzetbe kerülnek.

2020. jún. 18. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom. Magamnak tetszek és más nem számit

Rengetegszer bántottak a külsőm miatt mára nem érdekel ennyi.

2020. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy.Rossz az ízlésük. :D Nem veszem fel az ilyesmit.
2020. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív dolog, nem tetszhetünk mindenkinek.
2020. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel. A legjobb barátnőm tényleg gyönyörű, úgyhogy (jogosan) de akaratlanul mindig összehasonlítanak minket amiből én kerülök ki “vesztesen”. Fogadd el, hogy vannak szebbek meg kevésbé szépek és, hogy valaki(k) szemében a második kategóriába tartozol. Magadnak tetszel? Mert ha igen akkor nincs min gondolkozni.
2020. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki szembe mondja, hogy csunya vagy, az csak valamiert meg akar serteni, bantani.

Akkor borulnek ki, ha veletlenul hallanam meg.

Nekem pozitiv hatasu volt reges reg, mikor a fiu, akibe szerelmes voltam, telefonba azt mondta, es a beavatott bizalmasa a masik vonalas telefont nekem adta, hogy o, nagyon aranyos, iszonyat jofej csaj! Na de hogy nez ki!

Nagyon fajt, de ettol a pillanattol fogva kezdtem megtalalni az ontudatomat. Mert azt tudtam, hogy jol nezek ki, de oriasi bo ruhakkal lepleztem az alakom, szornyu frizuram volt, es utaltam magam. Ezutan kezdtem valojaban minimalis odafigyelessel nem elcsufitani magam.

2020. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a helyzet, hogy magamnak sem tetszem. Itt lehet a probléma.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 18. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor sajnalom, viszont aki mondta, hogy csunya vagy, nem szamit ertekelheto velemenynek. Es ha nem vagy kimondott szepseg, az meg rengeteg fokozat a csunyasagtol. Plusz erdekesen csunya nok vonzoak is tudnak lenni.

Semmikepp se a jocsajnak szamitokat utanozd, hanem probalj a te alkatodhoz, hajszin, vonasok stb kozel allo, de szerinted csinos noktol ellesni valamit. Elonyosebb haj (nem biztos, hogy egy oriasi Barbie muhaj), egy szemceruzavonas maskepp, stb.

2020. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, köszönöm soraid.
2020. jún. 18. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet magadról :) semmi hátsó szándék, nő vagyok. De őszintén mondanék véleményt.

Mennyi idős vagy amúgy?

Nem kell amúgy azokkal foglalkozni, akik ilyeneket mondanak rád. Ki mondta amúgy? És milyen indítatásból?

2020. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyse kuld,mert akkor kiderulne,h nem is csunya !
2020. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!