Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a tapló...

Miért van az, hogy a tapló emberek vérig vannak sértődve, ha ugyanolyan alpári stílusban beszélnek velük, mint ők másokkal?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ez? Ők nem veszik magukat észre? Nem esik le nekik, hogy csak tükröt tartanak eléjük?

2020. jún. 18. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az ilyen emberek ezzel kompenzaljak azt, hogy irigyek a masikra es/vagy ettol erzik magukat jobbnak a masiknal. Aztan ha visszanyal a fagyika, akkor szembesulnek azzal, hogy az alpari stilus nem jelent hatalmat a masik felett es barki kepes igy viselkedni. Legalabb is, en igy vettem eddig eszre a kozvetlen kornyezetemben.
2020. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést en màr tegnap làttam.

Vagy idöutaztam.


Kerdésre amugy a taplok olyan alacsony szinten vannak hogy nem esik le hogy szandekkal öt tükrözöd vissza neki hogy vegye magàt észre. Azt hiszi siman tàmadsz, provokàlsz csak.


De ha mondod is neki, hogy bakker csak azt kapod amit adsz, akkor sem képesek àtlàtni a szitut arrogànskodik tovàbb hogy övé legyen az utolso szo mert az ugy van jo'.

2020. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tapló. Alaptalan elvárás egy tapló irányába, hogy felfogja a saját viselkedését és annak következményeit. Sajnos kell néha, hogy durván szembesítsd önmagával a taplót, mert neki az a természetes, hogy szerinte következmények nélkül vérig sérthet másokat a végtelenségig, - aztán amikor nem, akkor kezdődnek (folytatódnak) a problémák. Örök igazság, hogy "A tuskót hiába öntözöd, úgy sem fog kirügyezni"!
2020. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!