Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan osztálytárssal, aki beszól nekem, ha valami problémája van az életben?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akinek ha párkapcsolati vagy maganéleti problémái vannak, akkor nekem szólogat be. De csak nekem. Most is kórházba került a barátja, és nekem szólogatott be egész bizonyítványosztás alatt. Most én értem, hogy ki van idegelig, de ne nekem szólogasson már be meg ne nekem vágjon már pofákat!

2020. jún. 19. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen beállítottságú vagy. Ha konfliktus kerülő akkor szimplán ne vegyél róla tudomást, vagy csak mosolyogj rá ilyenkor - hidd el ez baromira fogja idegesíteni -

Ha pedig nem vagy az akkor szólj neki ilyenkor vissza, hátha egy idő után megunja és rájön, hogy nem hagyod magad :)

2020. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Mondjuk, megvéded magad, és nem gykn rimánykodsz? Visszaszólsz, alávágsz, vagy ha semmi nem jön be, jól szájonvágod az istenadtát.
2020. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt most miért ide írod és miért nem neki mondod? Nem értem.
2020. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!