Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatalok manapság tényleg a...

A fiatalok manapság tényleg a Spotify meg ilyesmiken hallgatnak zenéket és elő vannak rá fizetve?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Én például nem, meg se nyitottam még ezt az alkalmazást. Nálam a jó öreg YouTube a befutó, ahonnan le is tudom tölteni a kedvelt zenéimet.

19/L

2020. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt igen. Én személy szerint a barátom Netflix-jét és Spotify-ját használom kb egyszer 2 havonta, mert nekem megfelel a youtube is vagy az általam letöltött zene. Több fiatal ismerősöm közösen fizet elő ilyen alkalmazásokra.
2020. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

#1:

A YouTube-ról még mindig nem lehet törvényesen semmit sem letölteni.

2020. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én vagyok az egyetlen, aki CDt hallgat? A kedvenceimét megveszem, már amennyiben nem irreális összegekért árulják. 1000 Ft-ot nekem megér egy album.
2020. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van spotify előfizetésed - legálisan- letudod tölteni a zenéket és offline is hallgathatod.

Sokáig volt előfizum, de amióta a mobil előfizetésem változott és a spoty sem használ Adat mennyiséget, lemondtam azt.

Youtube ot zenehallgatásra nem használom, előfizetés nélkül a képernyőt sem lehet lezárni és a háttérben sem fut el

2020. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

CD???

Minek vegyek sok ezer forintért cd-ket, amikor youtubról ingyen letölthetem zenéket telóra, vagy mp4re vagy bármire...

Nemis értelek:)

2020. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3, de, ha van prémiumod, ott is van offline mód és letöltés; mint a spotifyon. Nekem is inkább az van előfizetve, a youtube-ot régóta ismerem, az algoritmus is engem, úgy keveri a random zenéket, ahogy nekem jó.
2020. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
youtube-hoz nem kell prémium a reklámmentességhez, de a spotify algoritmusa nekem jobban ajánl zenét, meg nem keveri össze, hogy mikor akarok zenét és mikor tutorialokat... mindkettőm van, vegyesen haszálom.
2020. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen fizettem elő a Spotify prémiumra, piti összeg és maximálisan kihasználom.
2020. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha lenne saját bankkártyám, akkor talán én is előfizetnék. De végülis tök jól megvagyok prémium nélkül illetve wifi mellett tök mindegy, az a pár reklám nem zavar
2020. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!