Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire használnátok fel a...

Mire használnátok fel a pénzt, ha "korlátlan" mennyiség állna belőle rendelkezésre? Ha soha nem kéne dolgoznod, csak passzívan a büdös nagy semmiből előtted teremne amennyit akarsz?

Figyelt kérdés

Nálam ez tanfolyamokban, művészetek kiélésében, utazásokban, rengeteg sportban, szórakozásban és gazdasági, technológiai kutatásokban, fejlesztésekben nyilvánulna meg. Nyomot hagynék a világban, olyanokat hoznék létre a rengeteg szabadidőmben és a sok lehetőségemmel, amit előttem csak nagyon kevesen.


Ti?



2020. jún. 20. 17:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Meg nyilván a luxust sem hagynám ki - ez lemaradt a kérdésemből.
2020. jún. 20. 17:59
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem baj én azon dolgozom h ezt megvalósitsam, nem csak álmodozok h mit tennék.
2020. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy áldott szóval sem mondtam hogy csak álmodozok. Csak kérdést tettem fel, de akkor megsúgom: én is teszek érte, de érdekelt mások véleménye is, ami (reméltem) nem olyan mint a tiéd.


Örömmel veszek még válaszokat!

2020. jún. 20. 18:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utaznék, tanulnék, felvennék takarítőnőt, masszőrt és egy bármixert, megvenném a világ összes könyvét, egy Ferrarit, kutyamenhelyet építenék, és persze a férjemnek mindent megvennék, amit szeretne. (Kivéve qrvákat!) :D
2020. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:D Köszi négyes, ilyesmi válaszokra gondoltam, ment a zöld :)
2020. jún. 20. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Totális luxusban élnék a párommal és a macskánkkal. Egy jó hosszú ideig ténylegesen semmit sem csinálnék a luxusházamban való pihenésen kívül. Ha ebbe beleunnék, akkor drága helyeken ennék, illetve a legjobb tápokat és játékokat venném meg a macskámnak, illetve a legjobb orvosokhoz vinném.

Kivizsgáltatnám magánúton a saját egészségügyi problémáimat, és remélném, hogy van megoldás rájuk ennyi pénzért.

Megtanulnék lovagolni, be is szereznék egy saját lovat. (Mindig is szerettem volna lovagolni járni)

Néhány helyre elutaznék, de csak oda, ami nagyon érdekel, mert amúgy nem rajongok az utazásért.

Állatmenhelyeket is segítenék anyagilag.

Illetve minél kevesebb időt töltenék emberekkel (kivéve a párommal), és végre lenne időm és talán ihletem is írni.

(Ja, és miután megtudnám, hogy végtelen mennyiségű pénzem van, mindent a főnökeim fejére olvasnék, amivel gyötörtek az elmúlt években, majd azonnali hatállyal felmondanék, és élvezném a döbbenetet és dühöt az arcukon.)

Kb ennyi. Bárcsak lehetséges lenne.

2020. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy tágas házat és biztos hogy utazgatni kezdenék. Mndenhol minimum 2 hetet ha léte többet, hogy új kultúrákkal találkozzak. Nem feltétlenül mindig luxusban, de nem mondom hogy nem probálnám ki. Ha kicsit meguntam és nyugalomra vágynék már csak évi 1-2 szer mennék és vennék 2 kutyát, 2 macskát.

Közben segítenék olyanokon akiknek szüksége van rá, van pár ötletem. Azt hiszem lenne munkám.

2020. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

lenne egy nagy kertesházam, sok növényem, egy kertészem, aki gondozná a virágokat (én nagyon szeretem az összes növényt, de sajnos kb. két napig tudom őket életben tartani), néhány amerikai autóm a hatvanas évekből, medencém a kertben, egy vitorláshajóm, (az persze nem a medencében), egy lovam, egy kupac macskám és kutyám, egy csacsim, megműttetném a szemem, és varratnék magamnak melleket. meg egy tetoválás is jól jönne.

meg persze vennék egy csomó ruhát és cipőt és kiegészítőt és sminket magamnak és a barátnőimnek, egy erős számítógépet, játékkonzolokat, játékokat, plusz ugyanezeket az öcsémnek, elmennék rengeteg tanfolyamra, vennék egy csomó kreatív cuccot, amik túl drágák ahhoz hogy foglalkozzak velük, az öcsém kapna egy műhelyet,ahol tony starkot játszhat, mert minden erőforrást és alapanyagot megfizethetnénk, meg persze ő és a barátaim is kapnának szép házakat.

ja és minden évben rekordmennyiségű cipősdobozt készítenék, mert imádok cipősdobozokat összerakni, ez a kedvenc részem a karácsonyban, meg örökbe fogadnék mondjuk egy iskolát, és az összes kölyköt ellátnám cuccokkal, meg nem is tudom. örökbe fogadnék még néhányat. meg táncegyesületeket, hoyg eljárhassanak versenyezni.

2020. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ja igen és kifelejtettem a repülőgépet és a pilótaengedélyt, és hogy rengeteget utaznák vele
2020. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Minel nagyobb szabadsagot vennek, hogy ne legyen muszaj olyan emberekkel erintkeznem, akik irritalnak. Aki szemetel, onzo, hangos, stb...

Akar kunyhoban elnek, de olyan birtokon, ami termeszet lenne, es senki nem cseszne el.

Jo sajtokat es kajakat ennek.

Jotekony celra kozvetlenul koltenek, egyetlen szervezet kezebe sem adnek.

Apro luxus, illat-konyvtaram lenne. Imadom a parfumoket, a sajat oromomre.

Meghalunk mind, gazdagon is, ugyhogy en elmenyeket vennek. A csillagos eget, szabadsagot.

2020. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!