Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők tényleg gyengének...

A nők tényleg gyengének tartják a szelíd,békés férfiakat,irritálja őket?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak ha vékony alkatú.
2020. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de ha ezt szóvá teszik, és ez miatt te meg át mész "állatba" utána meg az a baj.
2020. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nem mer kiállni saját magáért, és inkább homokba dugja a fejét, megalkuszik, kerüli a konfliktust, csak azért, mert állítása szerint jobb a békesség, akkor az igen, irritál.


De pl. a jógik, és a keleti népek emberei a lelki békére, szelídségre törekszenek, ez viszont pozitív.


Minden az adott helyzettől függ.

2020. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
igen
2020. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Fingod nincs az eletrol.
2020. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A szelíd, békés férfiak az anyjuknak, apjuknak olyan szinten engedelmesek, ami valóban irritálja a partnerüket. Itt kevésbé a jó természetről van szó, mint inkább a szülők által megfélemlítve nevelt, beidomított konfliktuskerülő kisfiúról.
2020. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Szóval egy szelíd, békés férfi sajnos nem fogja megvédeni a családját, hanem úgy tesz, mintha észre sem venné, hogy inzultálják a feleségét vagy a gyerekeit.
2020. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy nő,aki ok nélkül megütött.Nem csináltam semmit vele,viszont azóta nem köszönök neki.Én a békességre tökeszem,mit kellett volna tennem? Viszont az ilyen idióták miatt már kezdem átértékelni a "nőt nem ütünk meg" fa*ságot.
2020. jún. 20. 19:52
 9/13 A kérdező kommentje:

"Fingod nincs az eletrol."


Kifejtenéd? Kérek egy kis fingot.

2020. jún. 20. 19:54
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

#8

Nem fizikális erőszakkal kell ilyenkor válaszolni, hanem szóban kérdőre vonni, hogy mégis ezt miért csinálta és elbeszélgetni vele.

Egyébként szerintem tévedsz, biztos, hogy meg volt az oka, ok nélkül senki se pofozza fel a másikat. Persze, türelmet is gyakorolhatott volna, nem feltétlen vezet jóra a fizikális erőszak.


Leírnád légyszi a hátteret?

2020. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!