Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem lenne egész Magyarorszá...

Ha nem lenne egész Magyarországon egy olyan munkahely sem ahol minimálbérnél többet lehetne keresni mit csinálnának az emberek?Mi lenne velük?

Figyelt kérdés
Tehát ha sehol nem lehetne megkeresni még a nettó 120-at sem,de az árak ugyanezek lennének mint most akkor mi lenne?Utcára mennének az emberek,tüntetnének?Vagy tudomásul vennék hogy ez van és spórolnának amennyire csak tudnak?Ti mit tennétek?

2020. jún. 21. 13:09
A kérdező szavazást indított:
107 ezer elég egy hónapra
Nem elég 107 ezer
Még kevesebb is elég
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt amit a legtöbb fiatal. Elmennek egy élhető országba.
2020. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szóval én vállalkozóként se kereshetnék minimálbérnél többet? És miért is nem?
2020. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 mert a 107 ezer lenne a plafon,az számítana a legjobb fizetésnek.
2020. jún. 21. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Semmi nem lenne, minden ugyanúgy működne, mint ma. 1000-el menne a fusizás, közben a nyavalygás, hogy "ebbű nem lehet megélni", de a FB.-n meg menne a nagy poszthalmasz, hogy "Vettem ótókát, mentem Sármellékre(Sharm el Sheik) pihenni" stb., stb.

2020. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lennének ugyanezek az árak, egyrészt mert az előállítója is max 107 000-nek a bruttóját kellene, hogy kifizesse, másrészt mert rárohadna a drága holmi. Mindig összefüggenek az árak a fizetésekkel.
2020. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg külföldre menne mindenki, ahogy már most is.
2020. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!