Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol helyezkedsz el a ranglétrán?

Hol helyezkedsz el a ranglétrán?

Figyelt kérdés

Miért használják ki és viselkednek egyesek lenézően azzal, aki egyszerűbb és látszólag alacsonyabban van.

Régi osztálytárstól, barátoktól, ismerősöktől éreztem ilyen lenézést, mivel én nem állok úgy anyagilag mint ők(nekik jól megy anyagilag és karrier terén is állítólag), és nem vagyok olyan munka pozícióban és diplomám sincs. Éreztették velem, hogy te ott lent vagy mi pedig itt...

Nagyon érzékenyen érintett a dolog, megbántottak, olyan érzés jött elő belőlem, hogy nem bánnám, ha soha többé nem futnék össze többet személyesen egyikkőjükkel sem.



2020. jún. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Hidd el, ha lenne diplomád, akkor is találnának okot rá, hogy magukat föléd helyezzék. Nem veled van a gond.
2020. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en szememben az o rangletrajuk mindig lathatatlan volt. Nem jatszom a jatekukat.
2020. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha akarnám, se tudnám elhelyezni magam rajta, annyira más életet élek, mint az átlag.
2020. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!