Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amire ebben a pillanatba...

Mi az amire ebben a pillanatban a legjobban vágytok?

Figyelt kérdés

Lehet ez tárgyra vonatkozó kívánság, de egy utazás, egy ölelés, egy találkozás, egy életérzés hiánya vagy akár egy változás, mondjuk életvitel esetleg akár személyiségbeli fejlődés szempontjából☺️

Életkort is írjatok légyszi, köszi ha időt szánsz a válaszra:)



2020. jún. 21. 16:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Eltüni az a rendszerből.

És elmenni egy lakatlan szogetre ahol nem kell az idiotakat halgatnom es latnom.


16/F

2020. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Igen, 16 évesen bizony jól megviselheti az embert az a rendszer xdddddd
2020. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy átmanjek és lehetőleg jó eredményt érjek el a holnapi vizsgámon.


20/L

2020. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Választ kapni arra a kérdésemre, hogy felvettek-e az egyetemre, amit első helyre írtam. Jó esélyeim vannak, de mégis csak akkor biztos bármi, ha megjött az értesítés.

Várom, hogy feloldják Ausztrália határait, mert idén nyáron mentem volna egy ottani barátnőmhöz, de nagyon úgy tűnik, hogy ez szeptember előtt nem fog megtörténni.

Várom, hogy kinyissanak a nyelvvizsga központok, hogy letegyem végre az olasz B2-t, mert azt szeptemberig mindenképp le szeretném tenni.

Igazából a fenti három jutott eszembe, minden más megvan és egyébként is nagyon jó nyár elé nézek.

19/L

2020. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Energija. Póver.
2020. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Mindennél jobban szeretnék túllenni a holnap utáni államvizsgámon.
2020. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Pénzt, pénzt, pénzt.
2020. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
kiscica, sok pénz, bolonyais pizza
2020. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy könnyebben ismerkedjek, megismerjek új embereket, társaságban legyek, kicsit érettebb legyek és végre annyira kölcsönösen szeressen egy lány, mint amennyire én szoktam őket. Érezzem a bizalmat, érdekelje mi van velem, meséljen az egész napjáról, egy óriási ÖLELÉSRE, az a kedvencem, az olyan mintha össze lennénk kötve, ahh. De sok minden hiányzik.
2020. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen egy nagy könyvespolcom,amire már régóta vágyom.
2020. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!