Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig amikor gondolkozok valamin,hogy valamit megakarok tenni akkor mindig olyan bátor vagyok és gondolom magamban,hogy most megteszem,de amikor odajutok,hogy tényleg meg is tegyem akkor minden önbizalmam és bátorságom elmegy:D

2020. jún. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na en igy lennek pl egy tandem ugras elott :D
2020. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... kicsiben kezdtem, és végül "nagy" dolgokat is meg tudtam így tenni. Kezdd apróságokkal, aminek nincs tétje.
2020. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem részegen szokott lenni hogy jönnek a fejemben a nagy életmegváltó ötleteim, és rohadtul magabiztos vagyok, aztán kijózanodok és rájövök hogy nem tudok mit kezdeni velük. :D
2020. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hármas!


Ilyenek nekem is vannak. Egyetlen egy ilyen ötletemet tudtam felépíteni, de hetekig tartott mire rájöttem hogy én, mint átlagember hogy juthaok hozzá a megoldáshoz. Végül sikerült. LEhetséges, de kegyetlen nehéz, együttérzésem feléd, megértem a helyzeted :D Sokat szívtam/szívok ilyenekkel én is.

2020. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor egy ilyen parázás rád jön, kérdezd meg magadtól: "Mi a legrosszabb, ami történhet?". Ha nagyon negatív dolog nem jön ki belőle, akkor cselekedj, és ne parázz.
2020. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha én is.
2020. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!