Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem lehet vkinek gyorsan...

Hogy nem lehet vkinek gyorsan vissza írni?

Figyelt kérdés

Ha én tudom hogy ráírtam válaszot várok akkor mindig a válaszát lesem, hogy vissza tudjak neki írni. Meg van olyan hogy lássa majd napok után ír vissza.

Meg elérhető, kiírja hogy mit ír, de meg sem nézi csak kilép.


2020. jún. 22. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez akkor van amikor az illetovel csak nyug beszelni es ennyi nap kell ahhoz, hogy valaszoljak
2020. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor nem ér rá, csak fellép egy percre.
2020. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek néha elfoglaltak...? Most komolyan, ezen miért húzod fel magad ennyire?
2020. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Neki nem olyan fontos a közlendőd, mint amennyire szeretnéd.
2020. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek akár a gépen a Facebook, akár a telefonon a Messenger meg van nyitva, akkor úgy tűnhet mintha egész nap aktív lenne, pedig nem az. Sőt, még az is lehet hogy emiatt kiírja neked hogy látta az üzenetet, pedig valójában nem olvasta.
2020. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De utálom az ilyen embereket...


Arra nem gondoltál még, hogy más dolga is van az üzenetek lesésén kívül?

2020. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De gondoltam, csak hogy én akár mennyire is elfoglalt vagyok mindig lesem ki keres,mert cikinek tartom később válaszolni neki. Meg akivel beszél az ember az általában tudja mit szokott csinálni az illető egész nap. Legalábbis én ilyen kapcsolatokban vagyok a baràtaimmal. És az hogy nem olyan fontos a közlendőm, azt kétlem, mert ő írt rám és tett fel egy kérdést, amiben aggodást véltem látni és valszeg választ vár.
2020. jún. 22. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig akkor sem várhatod el mindenkitől, hogy egyfolytában a veled való csevegéssel legyenek elfoglalva.
2020. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!