Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbiakr...

Mi a véleményetek az alábbiakról ? Abortusz, homoszexualitás, homofóbia, nyitott társadalom, politikai korrektség, rasszizmus, szegregáció, demokrácia, diktatúra ?

Figyelt kérdés
Lehet pár szóban, vagy hosszabban is kifejteni

2020. jún. 22. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Hmmm ezt politika kategóriába akartam tenni, na mindegy....
2020. jún. 22. 19:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Át lehet tenni politika kategóriába ?
2020. jún. 22. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

aki elitéli az abortuszt és a homoszexualitást az egy nagy szerencsétlenség. a homofób meg rasszista embereknek meg üzenem,hogy remélem meggyógyulnak,nehéz lehet ennyi utálattal együtt élni.

a többiről meg nincs véleményem. a politika nagyon hidegen hagy,főleg a magyar politika.

2020. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gondolkoztam hogy Politika vagy Emberek kategóriájába rakjam a kérdést.
2020. jún. 22. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Abortusz : ebben szerintem csak a nőknek szabadna beleszólnia, homoszexualítás : amíg nem az én seggem a célpont és nem tolják lépten - nyomon az arcomba a témát addig nem érdekel, homofóbia: na ennek a tüneteit kezdem produkálni mikor kisgyerekeknek készült rajzfilmekben, reklámokban stb.zúdítják rá a népre mások szexuális életét

, nyitott társadalom: kamionsofőrként ismerem azokat a jóravaló agysebészeket akik előtt nyitni szeretnénk, politikai korrektség: a félremagyarázás melegágya ha nem a nevén nevezzük a dolgokat, rasszizmus:volt, van, lesz. Én személy szerint ritkán általánosítok, ha igen annak tapasztalati oka van. szegregáció:még a víz is berétegződik.... Az hülyeség, hogy nobelesélyes pistikét és kétbites palikát egy osztályba járassuk mert mindenkinek jó lesz. Igazából egyiknek sem. demokrácia: megszavaztuk ezt kaptuk, diktatúra: népszerű ellenzéki szójáték ( mindeggy épp melyik csapat van ellenzékben) de igazi értelme már csak kimifiúéknál van.

2020. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Abortusz, homofóbia, rasszizmus, szegregáció, diktatúra: törekednünk kell a megelőzésre, mert ez már csak egy következmény, ami elkerülhető. De ha nem tudjuk megelőzni, minden érintettnek fontos az érdeke és nem szabad feketén-fehéren látni.


Homoszexualitás, nyitott társadalom, politikai korrektség: ehhez úgy gondolom, nem elég érett a társadalom. Ezzel nem arra célzok, hogy ki kell gyomlálni, hanem arra, hogy hatalmas túlkapások vannak, szánalmasan éretlen és gyerekes az ember ezekben a kérdésekben.


Demokrácia: egy országon belül szerintem nem igazán működik. Ha egy független hatalom szigorúan felügyel, akkor igen.

2020. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!