Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira szeretnék sírni, de...

Annyira szeretnék sírni, de nem tudok mi a teendő? Túl magas az inger küszöbön?

Figyelt kérdés

Nem tudok érezni az az igazság, ritkán ha felgyülemlik a sok rossz akkor dühös vagyok.

Olyan jó lenne sírni igazából egy zenén egy filmen. De semmi nem adja meg a megfelelő hatást.

Semmi se segít


2020. jún. 23. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy magas,csak még nem voltál olyan élethelyzetben.
2020. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon szoktam sírni.


Kiskorom óta nem látott anyum sírni, ahogy tesóm sem, rajtuk kívül meg csak a barátom látta amikor könnyezek, mikor aznap haza kellett mennie, és nem voltam rá felkészülve.


Egyedül is ritkán sírok. Barátnőm mindig sírt a Titanikon, egy könyvön, én semmi, pedig nagyon beleélem magam a dolgokba.

Voltam nagyon szomorú is, akkor sem tudtam sírni mindig. Egyszerűen nem jött ki könny, azok nélkül "sírtam".

Azonban néha szomorú videókon is könnyezek, szóval szerintem-ahogy #1 szerint - élethelyzet miatt nem tudsz, vagy csak nem éled bele magad eléggé, de akár tényleg lehet magas ingerküszöböd is.

2020. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!