Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avramlatosának mi a munkája?

Avramlatosának mi a munkája?

Figyelt kérdés

Látom nagyon büszke valamire, csak azt ne tudom, hogy mire. Nem mintha az én lelkivilágomat annyira zaklatná, de azért kíváncsi vagyok, hogy mire veri annyira magát. Valami nagyon jó munkahelye van, vagy mi? Vagy valami könyvet kiadott?


(kérem, a "ki az?" válaszokat hanyagoljuk)



2020. jún. 23. 09:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam az "Avramlatoscát"
2020. jún. 23. 09:07
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs neki, a gyerekével van otthon. Ettől még miért ne lehetne büszke? Sokan nézik a videóit, az instáját nem ismerem, de ott is biztos sokan követik, sokan kedvelik. Miért csak a munkahelyére lehet büszke valaki?
2020. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy csak a munkájára lehet büszke, de azt gondoltam, hogy valamit csak dolgozik, hiszen a nyaralása sem lehetett olcsó. De akkor ő is tipikus példája annak, hogy nagy a szája, de nem sok mindent tett le az asztalra. :/
2020. jún. 23. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a férje dolgozik s keres, ô maga Youtuber. Én szeretem a videsóit, viccesek.

Bár nem értem téged miért zavar ha nem volt olcsó a nyaralása, vagy nem tett le semmit az asztalra. Ô dolga, úgy látom a paliját sem zavarja, akkor mást miért kéne.

2020. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azon lepődtem meg, hogy annyira elvan magától valamiért, de most meg kiderült, hogy csak magamutogatásban jó. Na de mind1. Az ő dolga.
2020. jún. 23. 11:24
 6/10 anonim válasza:
100%
A párja vállalkozásában dolgozik egyébként!!
2020. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaaaa! Így már értem...
2020. jún. 24. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Hivatasos trash média gyártó, tudod a szar meg a legyek példája 😉
2020. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Mikor meg elkezdett videozni körmözött, de nem sokaig. Most a pasijanak intez neha 1-2 papirt (bank, ilyesmi), de nem a szó szoros ertemeben dolgozik napi meghatarozott munkat. par hetente elintet valamit.
2020. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Régen körmös volt (külföldön, tehát nyilván jól keres)

Aztán fordító lett, mivel beszél franciául, hollandul és angolul (ezt elmondta anno) úgy tudom az is elég jól keres + ugye a YouTube!

Most meg gondolom otthon van a picivel!

2020. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!