Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen életcélokat terveztek...

Milyen életcélokat terveztek megvalósítani? Nem kifejezetten bakancslista, de lehet az is.

Figyelt kérdés

Nekem:


- Vállalkozást indítani, majd kihozni belőle a lehető legnagyobb profitot.


- Elérni az általam áhított "skandináv favágó" testalkatot (:DD)


- Elérni a műveltség azon szintjét, ahol már többféle szemszögből is képes vagyok "átlátni az egész világot"


- Beutazni egész Európát, ha belefér más kontinenst is


- Könyvet írni, zenét készíteni, festeni


- Több nyelven megtanulni (többet tanulok is, de ebből kettő megy úgy ahogy, van ami meg épp hogy csak) és nyelvvizsgákat szerezni


- Diplomát szerezni (ezen még gondolkozok, igazából csak úgy heccből tenném, épp ezért dillema)


- Kipróbálni a tőzsdét élesben


- Programozni (tanulom, alap dolgokat már összepakoltam)


Hirtelen ezek jutottak az eszembe.



Nektek mik vannak?



2020. jún. 23. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaaa, meg New York. Csak az az egy város. Nagyon megfogott. Nem tudom mi kapott meg benne, de eszméletlenül vonz.
2020. jún. 23. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ingázni Szeged-Bp között.
2020. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz hármas. Vedd videóra...
2020. jún. 23. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A mesterit elvègezni ( màrciusban lesz a vizsgàm).


Egy jòl fizető de nyugis munkahelyet kapni.


A vilàgot beutazni (Europàbòl màr sok orszàgot bejártunk lakòautòval).


A gyerekeinket boldogan fèrjhez menni làtni.


Nyugdìjas èveimet a majd Magyarorszàgon vett kis hàzunkban èlvezni (jelenleg külföldön èlünk).


Kb ennyi...

2020. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a naposcsiba?😮😂. Amúgy hajrá hajrá még valszeg ezek fognak változni de tuti lesz amit sikerül valora váltanod. Egyébként hány éves vagy kérdező?
2020. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy vállalkozás beindítása, és egy barátnő találása.
2020. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Minél többet utazni és minél több mindent megismerni. Ezt eddig is tettem, de sosem elég. :)


Írtam eddig is, és azt is szeretném folytatni. Nagyon jó lenne egyszer olyan könyvet írni, amit ki is adnak, és nem csak interneten tudom közzétenni, de egyáltalán nem leszek elkeseredve, ha ez nem jön össze. Így is nagyon jó az olvasók visszajelzéseit kapni, megélni pedig nem ebből szeretnék egyébként sem.


A munkámban minél jobbnak lenni, és minél inkább előre menni. Önálló vagyok így is, ez már megvan, de még mindig van hova fejleszteni a vállalkozást.


Minél tájékozottabbnak lenni, és műveltebbé válni. Sokat olvasni, sok színházi előadást megnézni (imádom a színházat), sok kultúrát és embert megismerni.


Minél több nyelvet megtanulni, illetve a hármat, amit már beszélek, szinten tartani/fejleszteni. Ehhez még legalább egyet megtanulni viszonylag jól.


35/N

2020. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A végállomásra érni.
2020. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

- alaposan bebiztosítani magam a jelenlegi munkahelyemen

- annyit mozizni, koncertezni, kirándulni, barátokkal kikapcsolódni és élményeket gyűjteni, amennyi csak a csövön kifér

- könyve(ke)t írni és kiadni

- idővel családot alapítani


Dióhéjban ezek.

2020. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon klassz tervek!

A naposcsibe más dolog volt, de hát... na :D


22 vagyok, még bármit elérhetek ha a sors nem húzza keresztül valahogy.

2020. jún. 24. 11:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!