Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi készpénzt vagy értéket...

Mennyi készpénzt vagy értéket találtál eddig és mi lett a sorsa?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 14:06
A kérdező szavazást indított:
1000 Ft alatt
1000-5000 Ft
5001-20000 Ft
20001-100000 Ft
100001- 500000 Ft
500000 Ft felett
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza adtam a tulajdonosának! Iszonyat jó érzés, mikor látod az arcát, annak aki el van keseredve, mert elvesztett bármit is.
2020. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök fejjel nem mertem eltenni mert benne voltak a tárcában az iratok, f*am hogy mi van ha "elkapnak", így visszatettem szépen oda ahol találtam (utcán kieső részen), és hazamentem. Leadhattam volna valahol, vagy hazavihettem volna hogy vigyük be a rendőrségre, de na... nem gondolkoztam.


Bőven több mint 10 éve volt, de kb 50-60 ezer lehetett.

2020. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Gyerek voltam kb 8 éves, előttem hevert az úton, és nem mertem felvenni...Ilyen idióta kis korcs voltam...
2020. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok: "bepánikoltam" ha úgy tetszik. Hogy "jaj ez nem az enyém, meg "mennyi pénz" meg mit tudom én. Gáz visszagondolva :D
2020. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
20.000,- Ft a földön, utcán. Odaadtam egy hajléktalannak.
2020. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen kocsma mellett laktam, ott gyakran lehetett találni elpergetett pénzeket.😄 Ötezres volt a legnagyobb címlet.
2020. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan régen találtam egy nagyon szép kis díszes szatyorban ( azért vettem fel, mert tetszett a miniszatyor) egy szép dobozban gyémántgyűrűt- Benne volt a szatyorban a blokk, a gyémánt tanusítvány. Visszavittem az üzletbe ahol vásárolták.


De én alapból ilyen vagyok. Mindig találok valamit.

pL: Amikor kijöttem Angliába 15 évvel ezelőtt ( akkor még kellett 90 font regisztrációs díjat fizetni) egy este hazafelé menet szétszórva találtam 240 fontot. Azt megtartottam mert nem volt semmi adat, hogy kié. El volt szórva szanatszét. ( gondolom bulizásból jövő emberke, részegen kiszórta a zsebéből) Évente 2-6 mobiltelefonokat találok. Ezeket mindig visszajutattom. Ha kódolva van a telefon, akkor várok 2 napig, hogy felhívják, és akkor elmondom hol vehetik át tőlem. De közben fel is teszem a facre, hogy ez a telefon nálam van, lehet érte jönni. De még így is előfordul, hogy a "nyakamon" marad, mert nem keresi a gazdája. Azokat a telefonokat beviszem a rendőrségre. Ékszereket is sokat találok. Tavaly egy akkor nagy divatba jött pandora karperecet találtam ami tele volt kis medállokkal- Azt is a facen jeleztem, hogy valaki elhagyta, és ha tud képet mutatni, vagy elmondani milyen emlékmedállok vannak akkor az biztos az ővé. (meglett a tulajdonosa, fényképen is tudta igazolni, hogy az ővé) Pénzt is rendszeresen találok. A legnagyobb összeg talán 500 font volt.

De még otthon fiatal tanulókként találtam egy teljes havi fizetést amikor még készpénzben (fizetési szalaggal) adták ki a havi fizetést. Vissza adtam a jogos tulajdonosának.

2020. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5 (azaz öt) ropogós magyar forint.


Visszadobtam a szökőkútba.

2020. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Én sokszor találok nagyobb összegeket más táskájában 😁
2020. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1000ft. alatt, szétszórva aprópénzekben. Más, ismerős is ott volt, más nem, így eltettem.
2020. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!