Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért küldözget néhány férfi...

Miért küldözget néhány férfi kéretlen f@szképet?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, hogy milyen motiváció áll emögött. Mire számítotok, mi fog történni, vagy egyáltalán, miért csináljátok? Nem féltek, hogy az, akinek külditek, visszaél a képpel?

2020. jún. 24. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csinálnék ilyet, de van egy gyűlölt ismerősöm aki szokott ezzel hencegni. Hogy igaz vagy nem ki tudja. De indoknak azt mondta amikor számon kértem, hogy: “jó érzés, hogy az a csaj látta akinek amúgy nem lenne esélyem megmutatni. Kicsit dominancia érzés, hogy láttad a fszomat mégha nem is akartad” Ezzel a perverz beteg szöveggel támasztja alá a vélt/valós tetteit, de szerintem lódít mondjuk, sok másban is hazudik.

Amúgy szerintem ezek az emberek voltak azok a mobil-net elötti korban, akik ballonkabátot széthúzva mutogatták magukat.

2020. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A férfiak férfi aggyal gondolkodnak. Azt hiszik ez jön be a nőknek. Legtöbben tényleg azt hiszik, amikor megnyomják a küldés gombot, hogy most tényleg megtalájak a nagy szerelmet vagy legalábbis lecsúszik a bugyi a csajról. Elkeseredett, nőket nem ismerő férfiak játéka ez. Nem akarnak ők zaklatni, bántani, egyszerűen tényleg nem tudják, mire vágynak a nők első megismerkedéskor.


Ha az én képeimmel vissza akarnak élni, akkor megvonom a vállamat, nekem ezzel nem tudnak ártani. Esetleg szégyellném, hogy szőrös farkas kép kerül nyilvánosságra rólam, vagy hogy rossz a kép, nem látszik mekkora rajta brém valójában.


Amúgy egyszerű a visszaélés ellen védekezni: ne legyen a képen az arc és a farok együtt. Akkor akárkinek a farka lehet elvileg, nem nagyon tudják hozzád kötni

2021. febr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert a csajok megorulnek erte. Tagadjak, de en tudom hogy ugy van. Minnel jobban tagadjak annal biztosabb, hogy elvezik.
2021. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jó, így már értem (9-es, 11-es, 12-esnek különösen köszi, de a többieknek is).

Főleg a 11-es által felvetett dolog (amit a barátod mondott), érdekes, bár igazából ha meglátom azt a lőcsöt, amit amúgy nem lett volna esélye megmutatni (ki tudja? Lehet, hogy de. De elqrta mert dickpicket küldött és ezzel elásta magát), az sem mozgat meg a lányokban semmit, az 50-ik ilyen után még megdöbbenést vagy undort se vált ki, maximum apátiát, hogy "na, már megint".


Bááár én letöltöttem egy fotót amin egy lónak a szerszámára húztak egy kürtőskalácsot, ezt küldöm vissza mindenkinek, de eddig még senki sem reagált rá :(

2021. ápr. 27. 02:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!