Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt minek nevezzük, milyen...

Ezt minek nevezzük, milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem találom a megfelelő szót arra hogy milyen vagyok. Mondok egy példát: ismerkedtem egy fiúval nagyon jól kijöttünk, utána megbántott és csak hitegetett (annyi is lett az egésznek) mégis mikor ezek után nem írtam neki szülinapjára lelkiismeret furdalásom volt, hogy milyen vagyok már. Ilyenkor mindig eszembe kell juttatnom magam, hogy nem én vagyok a rossz. Annyira szar érzés hogy az ilyen esetekben mindig azt gondolom hogy az én hibám, miattam, én vagyok a rossz, bunkó. Miért van ez? Veletek is előfordul?

Illetve milyen szóval jellemzik az ilyen típusú embereket mint én?


2020. jún. 25. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexus.
2020. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább önismereti kérdésekhez kellett volna írni.

De egyébként kisebbségi komplexus.

2020. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs elég önbizalmad/önértekelésed (nem tudom melyik a pontos). Nem, velem nincs ilyen. Külön szót nem tudok rá, vagy talán amit az első mond
2020. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!