Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen szokásai vannak,...

Kinek milyen szokásai vannak, amik szembe mennek a családi hagyományokkal?

Figyelt kérdés
Amit annyira megutáltál a saját családodban, hogy miután felnőttél, teljesen felhagytál vele, vagy pont az ellenkezőjét csinálod.

2020. jún. 25. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Dolgozok... :D
2020. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2020. jún. 25. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnek volt az a hülye szokásuk (főleg apámnak), hogy amikor a boltban épp akciós volt valami élelmiszer, akkor mindenképp venni kellett belőle, lehetőleg rögtön kettőt-hármat egyszerre, merthogy "jó lesz az még!".

Aztán ennek persze mindig az lett a vége, hogy a cuccok fele ránk romlott, és nem győztük a spájszekrényből kidobálni a lejárt szavatosságú termékeket.

Amikor különköltöztem tőlük, az volt az egyik alapelvem, hogy csak abból és annyit veszek mindig, amiből és amennyit tudom, hogy el is fogok fogyasztani, nem pocséklok agyba-főbe.

2020. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 nem a tesóm vagy véletlenül? :D
2020. jún. 25. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja :D Most már nem merek rád írni xD
2020. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sírok 😂😂😂😂😂
2020. jún. 25. 11:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem verem véresre a gyereket heti 3x.
2020. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életem ellentétes a családom felfogásaival. Szerintem nem szenvedés az élet, nem csak kemény, nehéz és fájdalmas munkával lehet pénzt keresni, az őszinteséget pártolom ahelyett hogy hazudjak a másiknak, csak azért mert családtag.


Nem köszönök az időseknek előre és nem beszélek azzal, akivel nem akarok. Nem szégyellem magam, nem ordibálok ha nem tetszik amit a másik mond, nem fenyegetem majd a gyerekeim veressel és nem terrorizalom őket kiskoruktol kezdve. Nen kényszerítem majd a gyerekem h gyárban dolgozzon, stb. Ilyen alap dolgok, amik másoknak nem annyira alapok.

2020. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a családommal is megszakítottam minden kapcsaolatot, nem csak a hagyományaikkal :D
2020. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mezőgazdasághoz köthető területen dolgozom. Nem akarok gyereket
2020. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!