Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha azt látnád,...

Mit tennél ha azt látnád, hogy valaki az utcán leveszi a maszkját s kifújja bele az orrát?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát eléggé hülyének nézném az illetőt, és undorodnék, de azon kívül semmit.
2020. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha arról az egyszer használatos maszkról van szó és utána el is dobja akkor nem látom a problémát.


Ha nincs zsepije egy jó megoldás,meg azokat amúgy is el kell dobni kb 20 perc folyamatos használat után.

2020. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy kínomban elröhögném magam. Elnézve a röhögés evolúciós eredetét nem is lenne meglepő. A kérdésre is ez volt a reakcióm. De nyilván nem azért mert "hehe takony", hanem mert ledöbbentene és szerintem ezt hozná ki belőlem.
2020. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a röhögés evolúciós eredete?
2020. jún. 26. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor az állatok hirtelen veszélyhelyzetben használtak efféle hangot egymás figyelmeztetésére. Pontosabban az elődeink (pontos majomfajt nem tudok). Ezért van hogy néha az ember egy poénon hisztérikus röhögésben tör ki.


Lehet hülyeséget mondok, de én erre emlékszek, de ne kérdezd hol olvastam, fogalmam sincs.

2020. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha utána kidobja, akkor lelke rajta.
2020. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kidobja, oké, ha használja még... Róka.
2020. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ilyet.

Utána meg kifordította és úgy ment tovább. XDD

2020. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj nekem
2021. febr. 19. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!