Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a jövő,hogy valaki youtuber...

Ez a jövő,hogy valaki youtuber,ifluencer,bolog író,tik tokos,meg stb... lesz?

Figyelt kérdés
Nekem fura pl mikor valakit ünnepelnek mert a legnézettebb tik tok sztár vagy mert ifluencerkedik na nem irigykedni akarok de ezek szerintem kevésbé érték teremtő dolgok,és mégis ők kapják a több megbecsülést?meg ezek lesznek a jövő munkái vagy mi?

2020. jún. 28. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az utolsóval értek egyet.


engem különösebben nem érdekel, ha egy 20 csinos lány a semmiről szövegel, az viszont már rohadtul zavar, hogy tele van a youtube „táplálkozási szakértőkkel”, akik hülyeségeket beszélnek, káros tanácsokat adnak.


Nemrég futottam bele pl Rulek Zoltánba, aki lehet, hogy jó masszőr (ezt nem tudom megítélni), de táplálkozás, fogyás témában orbitális baromságot hord össze nagy magabiztossággal, és nem lehet megmagyarázni kulturáltan sem, hogy butaságokat beszél. mondjuk aki egy elhízott embertől fogad el ilyen tanácsokat, az is megérdemli, de mégis óriási problémának tartom, hogy minden tájékozatlan jöttment táplálkozás témában osztja az észt.

2020. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/


Osztják itt már mindenféle témában...

2020. júl. 1. 16:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!