Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam a szüzessé...

Rosszul érzem magam a szüzességem miatt. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

nyomaszt, hogy korulottem mar mindenki szexel, mindenki errol beszel, stb. annyira szeretnem mar en is megtapasztalni es tullenni rajta, nagyon vagyom is ra. viszont nincs senkim es valami jott menttel nem akarom elvesziteni. viszont ugy erzem ha tovabb varok nagyon fel fog emeszteni a dolog es megjobban magamba fogok fordulni, szegyellni magam emiatt, mert masok szerint eleg gyonyoru vagyok es mikor elmondom, hogy szuz vagyok vagy nem hiszik el vagy otthagynak emiatt, mert nekik szuz lany nem kell.

ez esik a legrosszabbul, hogy valaki emiatt nem akar velem lenni, neki kin egy szuz lany stb. emiatt iszonyat rosszul erzem magam. lehet hogy ez nektek nem lenne olyan nagy dolog meg nem vennetek rossz neven a szuzesseget, de szamomra ez ilyen sajnos.


2020. jún. 28. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Velem ugyanez van, csak én fiú vagyok.


Ez van, majd találok lányt.


Hány éves vagy?

2020. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Az a legnagyobb probléma a helyzetedben, hogy minél jobban "rágörcsölsz" a témakörre, annál inkább borítékolható a sikertelenség. Saját tapasztalat! Azt gondolom, hogy a jelenlegi helyzetedben annyit tudsz tenni magadért, hogy odafigyelsz magadra, - igényesen, tisztán keresed az emberek társaságát - és persze nyitott szemmel, füllel jársz. A fiúk nem várnak sokat egyetlen lehetőségre sem, de valamilyen szinten azért törekedned kellene arra, hogy ne tűnj könnyű prédának. -Egyébként ezt a kényes egyensúlyt nagyon nehéz fenntartani, - mármint hogy fenntartani egy fiú érdeklődését magad irányába, ugyanakkor nem ágyba bújni vele idő előtt. Sajnos ez van! Emberek közé kell járni és figyelni, hogy érdeklődik-e irántad valamelyik fiú. Ha valaki túl sokat beszél magáról, az sem jó! Ha hallgatag, az sem jó! Nehéz ügy!
2020. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Megint te vagy az Géza bácsi?!

2020. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Azt mérlegeld, hogy neked mennyire fontos hogy kivel veszíted el a szüzességed? Én 18-at betöltöttem mikor elvesztettem. Előtte jártam már pár fiúval ilyen 2-3 hónapokig, de nem jutottunk a szexig. Nem lett komoly a dolog eléggé.

Aztán úgy voltam vele hogy ez nem mehet így tovább és végülis egy egyéjszakás kalandban vesztettem el. Mondjuk nem így képzeltem el, de ez van. Viszont utána sokkal lazábbnak éreztem magam az ismerkedésben, nem volt ciki h szűz vagyok, és fiúk sem menekültek el.

Mostani eszemmel más fiúkkal ismerkedtem/jártam volna és nem így történt volna az egész, de már ezen nem lehet változtatni.

2020. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
ha gondolod megoldom a problémádat.
2020. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én elmúltam 20, mire elvesztettem. Nem éreztem gáznak, holott volt olyan osztálytársnőm középsuliban, aki 14-15 évesen sem volt szűz. Nem érzem azt, hogy vesztettem volna valamit is azzal, hogy később jött el az a bizonyos alkalom.
2020. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt. Engem más izgatott. Tudtam, hogy csajozni később is lehet és nem lesz ezzel gond, ha az élet többi teruketén is helyt tudok állni.


És képzeld, amikor megvolt az első alkalom, semmi nem változott! Nem kaptam piros hangszórót, nem kaptam 500 forintos shell és Tesco utalványt, nem volt tűzijáték, de még egy keksz sem járt érte.

2020. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen és életem egyik legrosszabb döntése volt nem megvárni az igazit, te ne legyél hlye és csak olyannak add magad, aki megérdemli, megbecsüli, értékeli és főleg akit szeretsz és viszontszeret !!!!
2020. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a szüzességed miatt érezd magad rosszul, mint nem kívánt terhesség, rossz első élmény vagy egyéb miatt...
2020. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 persze, nem jar erte semmi, inkabb csak a fejedbe egy jutalom, hogy vegre sikerult es elerted. tudom, hogy en is ugy lennek, mint a 4. valaszolo, sokkal jobban el tudnam engedni magam ismerkedes soran es nem azon gorcsolnek, hogy ez a fiu hajlando lesz-e elvenni a szuzessegem vagy sem.
2020. jún. 28. 17:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!