Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szerint azért természeteo...

Akik szerint azért természeteolenes a homoszexualitás, mert nem szolgálja a fajfentartást, azok hogy állnak a saját párkapcsolatukhoz?

Figyelt kérdés

Előszöris szeretném leszögezni, hogy a kérdésem célja nem a provokáció. Illetve a kérdésnek semmi köze azokhoz az esetekhez, amikor valakinek olyan bajai vannak, hogy "provokatív propaganda az egész" vagy "csinálják a négy fal között". Most nem ezeket a megnyilvánuások jogosságát akarom vitatni, hanem pusztán azt az esetet, amikor valaki a szaporodás része miatt problémázik.


Én nem vagyok homoszexuális, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy emberi párkapcsolatban az egyetlen cél a szaporodás legyen. Mert őszintén szólva "szaporulat" szempontból az a legproduktívabb, ha annyi utód van, amennyi "a lyukon kitér" lehetőség szerint akár változatos genetikával, vagyis akár minden gyerek másik apától/anyától. (Most eltekintve attól, hogy a bolygón túlnépesedés van)

Akik szerint a párkapcsolat célja a szaporodás, azok miért nem állnak bele az anális és orális közösülésbe is? Vagy a védekezésbe? Vagy abba az esetbe, amikor a pár egyik fele nemzésképtelen? Akinek az a baja a homoszexualitással, hogy azzal nem lehet hagyományos úton szaporodni, az hogy tekint a párkapcsolatokra?



2020. jún. 29. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Az is természetellenes, hogy az emberek fele egymás végbelét kúrja és ennek ellenére heteronak hívja magát.


Nekem amúgy nincs bajom a homoszexualitással, még a pride sem zavar. Azzal van bajom, mikor azok szólnak meg valakit azért, hogy meleg, akik annál sokkal okádékabb dolgokat okésnak tartanak a szexuális életükben.

2020. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt hogy hogy állnak a saját kapcsolatukhoz azt könnyű látni a válaszaikon itt ott. Aki ezen rugózik az amúgy is túl sokat gondolkodik ezen. Amúgy ha nem lenne természetes akkor már rég kihalt volna az utolsó meleg és biszex is a földről. Evolúciósan egy nem szaporodó hím nem haszontalan. Segíthet megvédeni, nevelni a kicsinyeket egy falkában, stb.
2020. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pont azért természetellenes, amit az első írt :D Akár férfiak, akár egy nő és egy férfi csinálja. Csak hát egy nő és egy férfi választhat mást is. Azért annyira nem jellemző, hogy mindenki csinálja.
2020. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem aki ilyen ostoba (mint akikről a kérdés szól), azok beleállnak minden felsorolt hülyeségben a témában. A szaporodás csak egy "érv" számukra a sok közül
2020. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nincs bajom a homoszexuálisokkal, teljesen elfogadom őket.Viszont itt pár fogalom össze van mosva. Az ember is csak állat és evolúciós szempontból valóban a fajfenntartás lenne a létnek a lényege. Az állatok sem azért szaporodnak, mert a kölyköket szeretik, csak ösztönből.

Az teljesen más kérdés, hogy az ember az intellektusának köszönhetően eljutott egy olyan magasabb szintre, ahol a párkapcsolatoknak nem csak a szaporodás a lényege. Egyébként az emberek is tulajdonképpen a túlélésért verődnek "falkákba", ezért élünk társadalomban, ezért alapítunk kapcsolatokat, családot. Egyedül senki nem élne sokáig. Tehát bizonyos szempontból a kapcsolatoknak is az élet megőrzése a célja.

2020. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Még soha nem jutott az eszembe, hogy a homoszexualitás azért baj, mert nem szaporodnak. Főleg, hogy nem is igaz. Elton Johnnak is van gyereke. Én viszont hetero létemre nem akarok szaporodni.
2020. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
A természet többek között homoszexualitással védekezik a túlszaporodás ellen.
2020. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a "természetellenes" dologgal azért vannak problémák. Sokan szeretik ezt, mint mindent eldöntő "érvet" felhozni, csakhogy ez több sebből is vérzik.

Mondjuk azért, mert a homoszexualitás a természetben is jelen van.

Vagy azért, mert pl. az sem "természetes", ha valaki csak 1, vagy 2 gyereket szül/nemz. Ugyanis a "természetben" tolják, ami a csövön kifér. Akkor most mindenki természetellenes, akinek nincs 6-8 kölyke?

2020. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen csak a cigányok természetesek
2020. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!