Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok azért szemeznek más...

A lányok azért szemeznek más fiúkkal az utcán mert tetszenek nekik, vagy mert én is odapillantottam?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én azért mert tetszik.
2020. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak elbambultam...
2020. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Te ki vagy ebben a kérdésben? És kik a más fiúk? Nem lehet érteni,mit akarsz.
2020. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A fiú, aki szemez lányokkal :)
2020. jún. 29. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
A másik fiú vagy, miközben lányok a barátjukkal mászkálnak és veled szemeznek?
2020. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
A varjúk szoktak szemezni az oszlásnak indult tetemekkel. A lányok csak simán néznek. Ennek viszont több oka is lehet - egészen a közömbös, környezetbeli információ gyűjtéstől a figyelemfelkeltésen át bármiig.
2020. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Milyen szomorú egyesek társadalmi kapcsolata, akiknek a várjúk döglakomája jutnak eszébe arról, ha valaki kacéran ránéz. Mondjuk a szociopatákra ne is nézzen senki!
2020. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Én mindenkivel összenézek,nem annyira szeretem mikor bámulnak.(Többségébe nincs időm arra,hogy most leálljak beszélgetni.Annyira meg nem bízok egy idegenbe,hogy csak így oda adjam a kontaktom.)Szerintem azért ki lehet olvasni a másik szeméből,hogy hogyan áll hozzád.Nincs ilyen szabályzat "Csak akkor bámulj vissza,ha tetszik a srác." embere válogatja.
2020. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki ennyire jártas a manipulatív viselkedésben, hogy egy nézés mást jelentsen neki, mint egy nézés. Ez az alapvető gond, hogy gondolat olvasás nem működik és jó néhány ember nem fogja, ha szemeznek vele. Egy szia sok mindenhez élvezethet.
2020. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Én akkor szoktam szemezni, ha jó kedvű, és magabiztos vagyok, és a szembe jövő srác szerintem jól néz ki.

Igazából semmi szándékom nincs ezzel, csak, ha épp rám néz, jól esik viszonozni ezt a gesztust. 😇

2020. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!