Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire családon belüli...

Ez mennyire családon belüli erőszak? Mit tehetek ez igyben? Milyem betegsége lehet úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

Apám, durván alkoholista.

Anyám be van hódolva előtte

Tegnap mondja neki szerezzen valami munkát, ő erre berúg. Mellesleg ingyen elő,.és miatta le vagyunk égve jelenleg

Tudtam hogy "őrült".

De erre tegnap vesz csomó alkoholt,.( Mindig azon volt a balhé hogy anyám régi udvarlóit akarta kiásni a földből vagy megverni és ilyen téveszméi vannak, ételt se eszik fél megmérgezik rendkívül erőszakos, akármit összetör, hirtelen haragú mellesleg, nagyképű és arrogáns) erről ennyit egyelőre.

Tegnap berúgott, és autóval ki akarta ásni 6 éve halott férfit annyira téveszméi vannak. Késeket hord magánál, és tegnap 3x próbálta magát kinyirni, anyát elhordta mindennek és rá is támadott. Én közbe avatkoztam. Kis tesóm zokogott, de anyám még mindig apám oldalán van.

Ma tiszta vér volt felvágta az ereit, begyógyszerezte magát, és fel is akasztotta.

Szerintem ez valami kamu dolog lehetett mert ez valójában "lehetetlen"



2020. jún. 30. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah és annyit ha ki hívom a rendőrséget akk én vagyok a hibás.

Nem tudom milyen mentális betegsége lehet de úgyse akarna orvoshoz menni. Szerintem skizofrén vagy paranoiás. És volt autó balesete, megverték durván és ágy hártya gyulladása is van

Mellesleg aki tudta milyen az alkoholista ember tudja jól, tagadni fogja a dolgokat.

Nem tudom mitévő legyek.

16/f

2020. jún. 30. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Durván kamu szagú a story. Ha legközelebb nem bír magával, hívd ki a rendőröket. Onnantól kezdve nem választható opció neki az elvonó és a kezelés, hanem kötelező. Már csak azért is, mert elmondásod szerint magában is kárt tett.
2020. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem kamu.

Sajnos ez az igazság.

Egyszerűen fél tőlem anyám és manipulálni is tudja.

Én már nem szenvedek ezek miatt, mert túl tettem magam rajta valahogy.De sokszor miatta sírtam át éjszakákat

Az az igazság gyűlölöm őt szerintem érthető.

Tegnap is akartam hívni a rendőröket, de anyám azt mondta ha felhívom kidob.

Nem tudom mit tegyek,.

2020. jún. 30. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberünk felvágta az ereit, begyógyszerezte magát, majd felakasztotta magát. És még mindig él. Az apád a Hegylakó?
2020. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és kész. Inkább mint hogy kárt tegyen magában, vagy mégrosszabb, esetleg másban.
2020. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4,válaszoló.

Ezen egész nap nevettem mellesleg szerintem kamu lehetett csak figyelmet akart.

A kötél elszakadt xd minden viccen kívül

Ereit se úgy vágta fel kicsit megvagta magát de nem mélyen,.

Olyan szánalmas balfék ember.

Sajnos sose töltötte be az apa szerepet.

2020. jún. 30. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a mentőt kéne ráhívni
2020. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!