Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Születésem óta nagyon félénk és visszahúzódó voltam, ha emberekkel kelett beszélnem mindig tiszta ideges voltam, sosem tudtam mit mondjak, nem mertem megnyílni senki elött.féltem mindentől mert pánikbeteg is voltam/vagyok már nem tudom.

És tegnap felkeltem és nem féltem semmitől nagyon közvetlen tudtam lenni az emberekkel, ennyit még életemben nem beszéltem mint ma és nem voltam ideges ha emberekkel kelett beszélnem sőt nagyon megnyiltam mindenkinek elmeséltem a fél életem. És ez nagyon érdekes egyik naprol a másikra minta kicseréltek volna vagy én nem tudom hogy lehetséges ez?


2020. júl. 3. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:

KB 2 óra telt el a mai napból 😁

Csak szólok, szerintem a tegnapi napra gondolsz,igazam van? 😁

Valami csoda történt veled ami szuper,örülök neki.🙂

Sajnos én sem tudok megnyílni,nekem csak úgy megy ha minél több emberrel beszélek aztán már a lényeges dolgot meg tudom beszélni, de hogy én megnyíljak valakinek ahoz több idő kell általában, mondjuk nekem is volt olyan hogy egyik napon ugyan így volt mint neked, én sem értettem de jó volt,el is fáradtam a beszélgetésbe 😀

2020. júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Lassan nyilni bolcsen aludni
2020. júl. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz minden nap olyan lenni, mint tegnap voltal. A termeszetunket sok-sok evnyi tapasztalat alapozza meg, olyan nincsen, hogy valaki egyik pillanatrol a masikra egy masik szemely lesz. Kiveve ha bipolaris szemelyisegzavarod van, akkor elofordulnak felhangolt epizodok. A legtobb embernel meg szimplan szinjatekrol, jatszmarol beszelunk, ha egyik pillanatrol a masikra magara nem jellemzo viselkedest produkal.


Csodanak semmikepp sem neveznem. En is zarkozott vagyok alapbol, neha megnyilok, amikor szuksegem van tarsasagra, aztan bezarkozok. Nem kell ezt negativ tulajdonsagnak elkonyvelni, nem lehet mindenki extrovertalt es ez igy van rendjen.

2020. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!