Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viszonyulsz az utcai...

Hogy viszonyulsz az utcai szemetelőkhöz?

Figyelt kérdés
Én szóvá szoktam tenni, ha előttem csikket dobnak el, vagy nem szedi össze a gazdája a kutyakakit, hátha megváltozik a szemlélete, és legközelebb normálisan dög viselkedni...

2020. júl. 3. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Nem teszem szóvá, nem izgat
Nem teszem szóvá csak magamban bosszankodok
Nem teszem szóvá, mert én is szemetelek
Szóvá teszem, mert bosszantó, hogy szemetes a város.
Bunkóság beszólni a szemetelőnek. /kutyakakit össze nem szedő kutyatulajdonosnak.
51 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Szoktam szólni kedvesen mosolyogva, hogy "elnézést, valamit elejtett!"

(Szívem szerint nem kedvesen szólnék.)

2020. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Ki tudnám nyírni őket, de komolyan. Rettenetesen irritál.


Társasházban lakom viszonylag belvárosban, folyton szedem az utcán és a házunk előtt is a szemetet mások után. A párom már a múltkor rám szólt, hogy ne szedjem fel, majd felszedi, aki eldobta (egy csomó szalvéta volt eldobálva a ház előtt). Két napig néztem, ez idő alatt tömérdek ember megfordult a házban és senki nem szedte fel. Végül nem bírtam tovább és bedobtam a szemétbe, persze jól felcsesztem magam.

2020. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
74%
nyakon b. szom oket??!!!!!
2020. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem semmi bajom magukkal a hajléktalanokkal, de ha valamit utálok, az a szemetelésük.

Jönnek kukázni és menetrendszerűen kidobálják az összes szemetet a kukából, aztán otthagyják. Mi a fenéért nem lehet visszapakolni??? Sokkal nagyobb empátiával lennénk irányukba, ha nem lennének ennyire igénytelenek!

2020. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszek benne, hogy attól megváltoznak, mert egy járókelő rájuk szól. Ha lenne büntetés, akkor lehet, hogy változnának.

Egyébként láttam már varjút is szemetelni.

2020. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

#5

Én pl. tudom hogy nem fog megváltozni, nem is ez a célom, de legalább azt a szemetet mégis kidobja a kukába, amit az én szemem láttára hajított el.

(1. voltam)

2020. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Szívem szerint utánuk vágnám bármit is hajítanak el. Csak aztán még én lennék a garázda :/
2020. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Én még csak anyázós reakciókat láttam másoktól. Nem vagyok egy kétajtós szekrény, hogy beszarjanak tőlem.

Amúgy egy időben az utcán eldobált alu üdítős és sörös dobozokat összeszedegettem kutyasétáltatás közben (kukából nem, csak ami el volt szórva fűbe, bokor alá) és visszavittem olyan szelektív visszaváltóba, ahol le lehetett vásárolni. Nem sokat adnak 1-1 ilyenért, de a semminél több, és 1-1 kenyér ára mindig összejött. :-)

2020. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

En is sokszor felszedem az eldobott uveget stb es bedobom a kukaba.


Ha kutyas otthagyja az orrom elott. Megmondom,h adok inkabb zacsit.



Magamban ideges vagyok,h nem dobjak ki a kukaba a szemetet az emberek.


Illetve miert nincs sokkal tobb becsuletes utcasepro

2020. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Sokszor nem merek nekik szólni, mert nagyobbak erősebbnek néznek ki, vagy csak simán rosszarcúak. Egyébként engem is zavar.
2020. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!