Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se tud nappal, szép...

Más se tud nappal, szép időben olvasni, filmet nézni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon szeretek könyvet olvasni, meg filmeket nézni is, de a késő-tavaszi, nyári "strandidőben" semmim nem kívánkozik egyik tevékenységre sem. Valahogy teljesen az van bennem, hogy strandra mennék, vagy egy ligetbe piknikezni...


Más is ilyen kattant? :)



2020. júl. 4. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon félek a darazsaktól, méhektől (meg úgy általánosságban minden repülő cucctól, mert nem tudom eldönteni, mi az és azt hiszem, méh vagy darázs). Ha úgy vesszük, én így vagyok kattant.


Emiatt a kutyával is "rettegés" kimennem az udvarra.


Szóval nekem tökmindegy, milyen évszak van, szívesen olvasok/filmezek télen-nyáron.

Kivéve, ha mondjuk uzazás közben olvasok és a vonaton/buszon berepül egy darázs.

2020. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen otthon/bent ülős voltam elvoltam egész nap fotelban könyvvel vagy gép előtt. Manapság én is inkább kimozdulós programokat szeretem, akár egy múzeum (technikai) vagy egy jó túrázás, kirándulás.
2020. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok kérdező :) Amikor nagyon szép idő van, akkor én is inkább a természetbe vágyom, akár egy tópartra, vagy egy erdőbe, egy hosszabb kirándulásra. Esetenként, ha úgy van a program, akkor vinném a könyvet, de nem az az elsődleges.
2020. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk azért is vonz a mozgás, kimozdulás, mert alapvetően irodai, benti, gép előtt ülős munkát végzek és így igényli a testem, szervezetem az aktív "pihenést".
2020. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En a kertunkben vagy a nappaliban, ahonnan kilatni oda, nem tudok olvasni. Annyira szep, valtoznak a fenyek es rengeteg fele madar, mokus jon-megy.

Kis szobacskaban jo, vagy agyban fekve.

Itt sajnos strandido nincs, nem magyar, de otthon nyariruhaban fak alatt, arnyekos oldalon mennek, mennek Budapesten, az biztos.

2020. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én időjárástól függetlenül bármikor szeretem ezeket a cselekvéseket csinálni.

A forróságot nem bírom így kétszer átgondolom,hogy menjek valahova.

2020. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor utálok kimenni, ilyenkor sötétítek be és nézek valamit
2020. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Mindennek megvan a maga ideje, és ha már megtehetjük, válasszuk az időhöz megfelelő elfoglaltságot. Ráadásul a könyv, vagy a film megvár, de jó idő nem biztos.
2020. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!