Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy elégedett...

Mennyire vagy elégedett ömagaddal?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokra lennék kiváncsi, hogy ki hogyan látja magát, mennyire egészséges az énképe.
2020. júl. 6. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok a jó tulajdonságaimmal és a rosszakkal is. Nem vagyok teljesen elégedett, mivel van, ami jó lenne, ha máshogy lenne. De nem is úgy élem az életem, hogy azon kesergek, hogy mi nem jó.
2020. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Amin tudok változtatni azon fogok is. Senki másnak nem akarok tetszeni csak magamnak. Nekem is vannak olyan dolgok amiket nem szeretek magamon, de változtatni nem tudok rajta. Ezt elfogadom. Hát úgy nagyjából elégedett vagyok magammal, bár még dolgozok a dolgon. 10/kb7
2020. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem hinném, hogy vannak jó tulajdonságaim. Semmire sem vagyok jó, nem vagyok tehetséges, okos, szép, stb. Talán az egyetlen jó dolog az, hogy őszinte vagyok, és nem beszélek mások háta mögött. Megmondom őszintén, hogy 5 perce próbálom a jó tulajdonságaim összeszedni, és csak ennyi jött össze.
2020. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen :D amin dolgoznom kell megteszem, a hiba vagy nem elégedettség oldalon pont a változtatási készség cselekvésbe helyezése adja az elégedettséget
2020. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy lásd, mennyire egészséges az önképe valakinek, ismerned kéne személyesen, és akkor össze tudnád vetni azt, amit mond magáról, meg ahogyan a valóságban látszik.


Én pl. utálom magam kívül-belül, egy nagy kudarcként élem meg az egész eddigi életemet, holott egyetlen közeli vagy távoli ismerősöm sem erősít meg ebben, és fel tudják sorolni a jó dolgokat az életemben, a külső és belső jó tulajdonságaimat, és azt mondják bolond vagyok, ha ennyire negatívan állok magamhoz, mert nincs rá okom. Pedig szerintem van.

2020. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom magamat kívül-belül.
2020. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt szerintem nem igazán tudja senki megállapítani, hogy a saját énképe mennyire reális.

Egyébként semennyire nem vagyok elégedett. Talán szakmailag nem vagyok rossz. De minden másban kritikán alulian sz/r

2020. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Alapvetően elégedett vagyok, van még hova fejlődnöm de a 10 évvel ezelőtti önmagamhoz képest eléggé elhúztam ezen a téren.
2020. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak napok, amikor elégedett vagyok magammal (mind teljesítmény, mind külső), máskor viszont legszívesebben elbújnék, mert olyannyira szerencsétlennek érzem magam. Teljesen változó, de próbálok azokra a dolgokra összpontosítani, amiket tudok befolyásolni, mert az tulajdonképpen csak motivál. Ma egyébként teljesen jóban vagyok magammal. :)
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!