Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben ha egy no...

Ilyen esetben ha egy no mellet nezi tobbszor a ferfi akkor azert csinalja mert tetszik neki? Vagy miert?

Figyelt kérdés

Nem nagy mell, sot. Es nincs is kiteve. Kep amire hasonlit:

[link]


2020. júl. 7. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
a kicsi mellet miért ne néznénk meg? nem mindenkinek a nagy a zsánere. meg kitenni sem kell. kicsi mellek a póló alatt sokkal izgalmasabb, mint két kipakolt szilikonlabda. az már nagyon unalmas, kb bárhol lehet látni.
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ugyan ez a gondolatom :)

A kicsi szebb és kívánatosabb is :)

2020. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nézem akkor kívánom is a lányt és ilyenkor titokban vetkoztetem is a szemeimmel.
2020. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor tetszem neki?
2020. júl. 7. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
nem biztos, hogy kifejezetten tetszel neki. a melleket megnézzük, ebbe nem kell többet belelátni. ha tetszel neki, akkor más részeidet is megnézi.
2020. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Édesem. A pasik minden vékony nőt megdugnának (a kövéreket is, csak azt ciki beismerni, ezért azt csak titokban), és minden csöcsöt megnéznek. Ők ilyenek, így kell elfogadni őket, egysejtűek.
2020. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

#6:

Sokszor a micsodájuk nagyobb fordulatban pörög, mint az agyuk. 😄

2020. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát egyszer amikor megfordultam és ránéztem akkor a fenekem nézte. Meg úgy az arcom is szokta. De olyan is volt hogy elfordította a fejét amikor ránéztem, szóval nem tudom. Pedig nem bámulom.
2020. júl. 7. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne kombinálj!
2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vélhetően egy gyöngyszemként tekint rád, amit szeretne felfűzni a damiljára.
2020. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!