Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vasvari Vivien féle plasztik...

Vasvari Vivien féle plasztik nők szépek? Őszintén

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%

Szerintem Vivi szép de egyépként én utálom az ilyen nőket.

Nemtudom nekem ő mért...

2020. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szimpla mű nő,abból is a szimpla tolató-akit hátulról tolnak- az instagrammon lévő sminkese 100x szebb, és kellemesebb kisugárzása van mint neki.
2020. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*akit hátulról tolnak=valaki protezsálja
2020. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Pfujjjj...belem kifordul! Semmije nem szép. Kívül-belül mocskos. Undorító!

Nem is értem, néhány férfitársam mit lát benne. Gyakorlatilag egy emberi szexrobot, tahó stílusban.

2020. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2+8.sor 3.kép


[link]

2020. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Első vagyok, egyépként lány vagyok de szerintem ő szép, a többi ilyen nőt nem nagyon pártolom.
2020. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretném megcsinaltatni a mellem, szám es az orrom. A ferjem, aki sebész főorvos kijelentette, hogy meg ne próbáljam mert ha úgy fogok kinezni, mint Vasvari Vivien és társai akkor abban a minutumban beadja a valopert. Kérdeztem Tőle, hogy miért gondolja ő ennyire csúnyának Vivit. Erre ezt felelte: "Vivien az élő példa a plasztikai sebészek perverz vagyainak kielesere. Ő egyike azon [kísérleti patkányoknak] akik x év múlva sírni fognak, s milliókat költeni arra, hogy ugy nézzenek ki mint a műtéteik előtt." Kb sokkot kaptam....
2020. júl. 7. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a férjednek, ne légy hülye
2020. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Pedig szerintem Vivi szép, és ő igényesen "mű". Egyébként csak a melle meg a szája van megcsináltatva, nem hiszem, hogy ez olyan hű de durva lenne... Maximum a viselkedése nem szimpatikus az embereknek (nekem sem), de attól még nem csúnya, sőt. A plasztikszörny műnő nem itt kezdődik, hanem mondjuk Donatella Versace-nél, vagy Geronazzo Marianál. Köztük és Vivi között óriási különbség van.
2020. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Megint feltártak egy bányát, ahonnan kiszabadult egy rém? :DDD
2020. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!