Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tomcat az intellektusát...

Tomcat az intellektusát tekintve ( nem a stílusát) elhelyezhető a géniuszok között? Elég durva miket csinált már nagyon fiatalon is, pl játékot is írt, illetve nagy tömegeket megtudott mozgatni.

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
És a magyar átlagot jelentős mértékben felülmúlni automatikusan egyet jelent a zsenialitással, vagy mi?
2020. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Géniusznak nem nevezném, mindenesetre jócskán átlagon felüli intelligencia párosul az esetében a jócskán átlagon felüli bátorsággal, önbizalommal és feltűnési vággyal.
2020. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy géniusz lenne...

Lehet, hogy magasabb az IQ szintje mint az átlag, de azt sem gondolnám, hogy sokkal.

Semmilyen jel nem utal erre...

Inkább reál beállítottságú, lehet hogy a programozók/szoftverfejlesztők között szintén egy egész kicsivel kiemelkedik az átlagból, de ez nem akkora dolog. Főleg, hogy ma már az egyik legelterjedtebb foglalkozás.

Nem alkotott az informatikában semmilyen maradandó, vagy kiemelkedő dolgot... A játéka sem haladta meg semmivel sem a korát, sőt... Sokan úgy fejlesztettek teljesen egyedül játékot, hogy hoztak be vele valami olyan újdonságot, amit aztán évekig "lemásoltak" mások. Tomcat szerintem ilyet nem tett, de biztosan nem tudom.


Azt sem tudom, hogy hány könyve van, de a legutóbbi, az sem egy nagy cucc...

Olyan 10/6, ha engem kérdeztek, persze én sem vagyok senki.


A szereplési vágya, exhibicionizmus valószínűleg jobban kiemelkedő mint az intellektusa...

2020. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Tomcat alapvetően egy intelligens publicista és a szakmájához is kiválóan ért. De közönséges pszichopata és ezért elég sokan megutálták.
2021. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!