Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meddig hülyítik...

Szerintetek meddig hülyítik még az embereket ezzel a vírussal? Miért nem képesek az emberek átlátni a dolgokon? Miert kell tűrni ezt a néha bezarunk,néha kinyitunk témát? Nem veszítettek még el elegen a munkájukat?

Figyelt kérdés
Számomra már az elején teljesen nyilvánvaló volt, hogy ez a vírus totálisan túl volt tolva. Kb csak olyan emberek haltak meg az elmúlt 3 hónapban benne, akik nagy valószínűséggel már amúgy is halottak lennének más betegségük vagy koruk miatt. Ennek ellenére teljesen be vannak hülyitve az emberek(főleg nők ahogy tapasztalom), rettegnek egy vírustól aminek a halálozási átlag életkora 79. Közben fogalmuk sincs micsoda kárt teszünk a gazdagságban. Az elején arról volt szó, azért kell a korlátozás mert a kórházakat fel kell készíteni. Most tök üresek kórházak, mégis újból korlátozasokról beszél mindenki. Minek? Ezzel csak ujabb pofont adunk a gazdaságnak, még több munkanélküli lesz, aztán kezdjük ujra az egészet. Azt látni, hogy az országok vezetői a leghangosabban óbégató "zárjunk be mindent" idiótákra hallgat,vagyis inkább fél tőlük. Miért kell tönkretenni az emberek életet egy olyan vírus miatt, ami sokkal kevesebb áldozatot szed mint az influenza?

2020. júl. 10. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudjuk.
2020. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, én is bagatell dolognak hittem, aztán mikor elsőnek fulladtam miatta, és lilultak a körmeim, már átgondoltam, vajon influenza-e csak ez. 30 alatt vagyok, semmilyen betegségben nem szenvedek :)
2020. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Azt a büdös rabló ellenszérumot fejlesszék már ki, aztán végre be lehet oltani az emberlényeket, és véget ér ez az egész lóf.asz.
2020. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Neked hülyítés-mert eddig megúsztad, koránt sem biztos, hogy a következőkben is megfogod-de azoknak nem akik a családjukat veszítették el. Lásd USA, Olaszok, Spanyolok, és sorolhatnám még. csak a média hallgat róla, itthon meg az a lényeg,hogy : hülye melós húzd az igát,termeld a pénzt a várban lévő uraknak, már nincs vírus stb.
2020. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
a gyakoris proli jobban tudja mint az orvosok..
2020. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

A média előre felfújta ezt a semmit, aminek egyszerű okai voltak: a "mind meghalunk" tartalmak vonzóbbak, mint egy- egy racionális írás.


Innentől a politikának muszáj volt asszimilálódni és "félni", hiszen azonosulni kell a megvezethető néppel.

2020. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

"a gyakoris proli jobban tudja mint az orvosok"


Ezesetben konzultálj néhány orvossal! :)

Persze ne mikrofonnal az orra alatt, hogy a sablondumákat mondja, hanem például barátodként - bár kétlem, hogy hasonló nívójú embereket köszönthetsz az ismeretségi körödben - egy sör mellett!

Nem fogják olyan szinten bagatellizálni, mint én tettem, de senki (!) nem fog egyetérteni a politikai okokból eltúlzott gyakorlattal!

2020. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, beszélgettem erről orvosokkal, senki nem érezte túlzottnak az intézkedéseket.

Viszont egy kórházigazgató olyat talált mondani nekem, mikor kérdeztem, hogy szerinte meddig marad meg a látogatási tilalom kórházakban, hogy reméli örökre. Aztán helyesbített, hogy nyilván kell valamennyi látogatási időt/alkalmat hagyni, de szeretné, ha sose térne vissza a korábbi gyakorlat, hogy gyakorlatilag bárki, bármikor bemehetett látogatni.

Úgyhogy 7-es, a te nívóddal van baj, nem 5-ösével!

2020. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a 2022-es választásokig. Hiszen ha vészhelyzet van kihirdetve a választás napján, akkor nem lesz választás, és a jelenlegi kormány marad még 4 évre.
2020. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Mondanám, hogy remélem, marad még vagy 10 évig ez a helyzet, ti meg addig nyomjátok a "maradj otthont!", én meg addig élvezem a tömeg nélküli helyeket.

De nem így van, mert ez az egyetlen fórum, ahol ennyire felül van reprezentálva a rettegők száma, a valóságban viszont strandok, éttermek, nyaralóhelyek tele.

2020. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!