Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Evés zavarosként hogy kerülite...

Evés zavarosként hogy kerülitek ki a kérdéseket társaságban?

Figyelt kérdés
Mióta csak emlékszem mindig problémáim voltak az evéssel. Nem vagyok finnyás, csak vannak amiket nem tudok megenni. Az oviban persze addig erőltették, hogy megettem aztán ki is hánytam. Pár évente lefogyok csont soványra, van hogy egy héten kb 2x eszek, aztán 4-5 év múlva meghízok 10-15 kg felesleggel. Vendégségben soha nem eszek. Viszont megkaptam már ilyenkor hogy válogatós vagyok, biztos finnyás, vagy sértésnek veszik hogy náluk soha nem eszek még a sütiből se. Nem tudom ilyenkor mit lehetne még mondani mert a ‘most épp nem vagyok éhes’ kifogást már nem hiszik el. Munkában is ha szóba kerül az ebéd, és én megemlítem hogy nem szoktam enni, furán néznek rám. Van valakinek valami bevált ‘kifogása’?
2020. júl. 14. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy véletlenül az autista spektrumon?
2020. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tabbouleh ***** válasza:

Ha már ilyen sok ideje problémád van, akkkr szerintem mondd el.. Ha meg nem, akkor itt van 1-2 tipp


-Fáj a hasad, nem szereted, hányingered van stb.


-vegán vagy


-vega vagy


-laktózérzékeny vagy


-gluténérzékeny vagy


-diétázol


-fogyózol

2020. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, minek kérdezik tőled, hiszen nyilván látszik, hogy nem szoktál enni. Csak hát normális emberek számára ez felfoghatatlan, ezért kérdezik meg, mert nem tudják feldolgozni.
2020. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kezeltetnéd az evészavart? Sokkal könnyebb életed lenne, és megszűnnének a kérdések is.
2020. júl. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy héten kétszer enni? 😨 Ne csodálkozz, ha rákérdeznek. Dokinál voltál már?
2020. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!